Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki, ilu z was oprócz biegania uczęszcza na siłownię, albo zamiast siłowni też biega i jak sobie z tym radzicie? Myślę o tym, żeby to jakoś połączyć, a moim celem jest utrata fatu i wyrzeźbienie swojego ciała. Zastanawiam się, czy wystarczy mi samo bieganie i dobra dieta, czy dołączyć siłkę? Innymi słowy, czy jest możliwość osiągnięcia fajnej sylwetki dzięki samemu bieganiu?

#bieganie #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest możliwość osiągnięcia fajnej sylwetki dzięki samemu bieganiu?


@batq: lol nie, skąd ten pomysł? popatrz na maratończyków, czy oni mają fajne sylwetki?

najpierw siłka, dużo jedzonka, dużo ciężarów a później dopiero dieta, bieganie i redukcja. Tyko to pozwoli wypracować fajną sylwetkę
  • Odpowiedz
@batq: A ja bym jednak od razu polecił bieganie + siłownia, zwłaszcza jeśli twoim celem jest redukcja i uzyskanie estetycznej, niezbyt umięśnionej sylwetki. Nie słuchaj kolegi powyżej, który radzi ci masować i zaleca siłownie jako jedyną formę aktywności, bo staniesz się tłuściutkim januszem na siłowni, któremu nawet nie bardzo widać mięśnie, a cardio nie robi 'bo masa'. Rozpyerdala mnie takie podejście. Nie każdy chce wyglądać jak pro zawodnicy. Lepiej naprawdę
  • Odpowiedz
@batq: U mnie wygląda to tak:

2 - 3 razy w tygodniu siłka.

Rowerek do pracy, 9km w jedną stronę, wychodzi 3-4 razy w tygodniu, ale dążę do tego, żeby było codziennie. Czasami jakiś dłuższy szosing w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@esio: dzięki za wypowiedź. Jaką dietę stosujesz przy takiej aktywności? Musiałeś kiedyś redukować, czy raczej trzymasz wagę?
  • Odpowiedz
@batq: Niestety nie stosuje diety dlatego redukcja jest niewielka, jakieś 14kg od sierpnia, od kiedy zacząłem ostrzej biegać i rowerować.

Właśnie chcę przejść na dietę "mniej żreć i mniej gówna", mam nadzieję, że uda mi się zbić wagę do 90kg. Ogólnie to jak dużo ćwiczysz to pokusa jest, żeby dużo jeść.
  • Odpowiedz