cichy-spokojny-grzeczny cichy-spokojny-grzeczny 05.08.2025, 16:40:42 0 + #gielda to jak tam z tym OKI? oki 51.2% (42) nie-oki 48.8% (40)
lormont lormont 05.08.2025, 16:42:03 via Android 2 + @cichy-spokojny-grzeczny kataster od giełdy nie oki
cichy-spokojny-grzeczny cichy-spokojny-grzeczny 05.08.2025, 16:44:25 via Wykop 0 + @lormont: no bez przesady do 100k masz luz, a chyba o to chodziło żeby pomnijeszym ciułaczom pomóc trochę
pepedros pepedros 05.08.2025, 16:52:05 via Wykop 3 + @cichy-spokojny-grzeczny: oki do 100k, nie oki powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ossprime ossprime 05.08.2025, 16:58:43 via Wykop 0 + @cichy-spokojny-grzeczny: Dla kwot do 100k bardzo OKI. Dla nadwyżek powyżej 100k też OKI, choć oczywiście mniej, i w niektórych przypadkach zwykłe obelkowane konto wyjdzie lepiej.
to jak tam z tym OKI?