Wpis z mikrobloga

Sorry że zwołam wszystkich ale dotyczy to #gry na każdą platformę - #grypc #ps3 #playstation #ps4 #xbox360 #xbox #xboxone #vonzay

Czytają ten wpis @Zioman chciałbym Wam zadać pytanie (ale odpowiadajcie szczerze! :D) - czy granie sprawia Wam tak na prawdę przyjemność? Podobnie jak @Zioman też często dostaje #!$%@? podczas grania bo nie jestem w stanie czegoś zrobić czy też nie mogę odblokować osiągnięcia albo tracę bramkę ww końcówce (FIFA). Za dzieciaka mama mówiła "jak się masz denerwować to wyłącz", teraz dziewczyna mówi "po co grasz jak się denerwujesz?", czyżby stwierdzenie Maćka " #wonziu " Makuły "nie gram dla funu, tylko żeby Ci #!$%@?ć" było tak prawdziwe?

Jakie są Wasze odczucia co do tego?

Gramy dla fanu czy żeby rozwalić przeciwnika/rywali?
  • 16
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Dla przyjemności. Ale zdarza mi się wkurzyć...szczególnie, jak gra mi "źle" polosuje ;-) (grywam dużo w gry podobne do rougelike, choć nie są to klasyczne rougeliki)
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Gram głównie dla przyjemności, ale też dla pucharków, rywalizacji i sztuki. Obecnie mam taki moment gdy czuję, że się wypaliłem i granie przestało sprawiać mi przyjemność. Wiem, że to okres przejściowy (lato i dużo fajniejszych rzeczy do zrobienia) i gdy minie, będę dalej z uporem maniaka katował swoje konsole. Aktualnie gdy przechodzę moją gamingową depresję gram tylko na pc, bo to sprzęt bez duszy i dłuższe granie na tym
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Dla fanu. Dlatego też zwykle gram w tryb fabularny. Tak jestem jednym z tych kretynów co kupuje np. BF3 dla trybu dla pojedyńczego gracza. Po prostu jestem kompletny Noobem i zwykle zamiast komuś #!$%@?ć, to ja dostaje #!$%@?. Nie wiem jak to jest. Moge mieć 24h+ przegrane na Multi Player i wchodząc na serwer ginę raz za razem. Teraz też nie mam ciągłości w graniu, bo jestem w domu
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: panie to jest komedia jedna wielka granie w gry. Nawet przechodzenie na 100 % i na najwyzszych poziomach trudnosci. Cieszyc sie z gier trzeba, ze jest ich duzo i roznych. Szkoda, ze nie da rady sprobowac wielu.
  • Odpowiedz