Aktywne Wpisy
Bela_Talbot +40

Xtreme2007 +2
I cyk - dostaΕem trzy mandaty za przekroczenie prΔdkoΕci na obwodnicy Krakowa. DzieΕ po dniu. JezdziΕem tam 100x wiec nie zauwaΕΌyΕem ΕΌe postawili fotoradar. Nowa droga, cztery pasy, poza miastem, maΕy ruch, Εwietna nawierzchnia i nagle ograniczenie do 80 km/h oraz fotoradar.
Jaki jest sens stawiania fotoradaru w takim miejscu? Jedyny, jaki widzΔ, to wyciΔ ganie pieniΔdzy od kierowcΓ³w. Rozumiem fotoradary przy szkoΕach, przejΕciach dla pieszych czy w terenie zabudowanym, gdzie faktycznie poprawiajΔ
Jaki jest sens stawiania fotoradaru w takim miejscu? Jedyny, jaki widzΔ, to wyciΔ ganie pieniΔdzy od kierowcΓ³w. Rozumiem fotoradary przy szkoΕach, przejΕciach dla pieszych czy w terenie zabudowanym, gdzie faktycznie poprawiajΔ





https://streamable.com/rg39k0
#heheszki
ΕΊrΓ³dΕo: image
Pobierz