Wpis z mikrobloga

Mirki jestem z siebie dumny :D Oto jak się prezentuje tabela po 19 meczach:

1. Borussia Dortmund - 41 pkt

2. Bayern Monachium - 41 pkt

3. Schalke 04 Gelsenkirchen - 36 pkt

4. Augsburg - 36 pkt

5. HSV - 33 pkt

6. Stuttgart - 30 pkt

7. Leverkusen - 28 pkt

8. Frankfurt - 26 pkt

9. Wolfsburg - 24 pkt

10. Gladbach - 24 pkt

Będę wrzucał tylko pierwszą 10 tabeli

Transfery z zimowego okienka:

Kristijan Mance z Wisły za kwotę 12,75 mln pln (Już wygenerowany Chorwat, ma 19 lat i widzę, że będzie w przyszłości jednym z najlepszych obrońców na świecie)

Iliya Osipovich z Olympique de Marseille za kwotę 33 mln pln (Kolejny wygenerowany zawodnik, Białorusin, też 19 latek, OM nie miało problemu żeby sprzedawać zawodnika po 2 miesięcznej kontuzji. Bardzo dobry OPŚ, już zastąpił Vagnera Love i w debiucie strzelił 2 bramki :D)

#footballmanager #fm14 #karierabartoniego
Pobierz Bartoni - Mirki jestem z siebie dumny :D Oto jak się prezentuje tabela po 19 meczach:...
źródło: comment_XsWgYpyvCt8IuaFHXiyEh46jyMSPHAdA.jpg
  • 5
@Minieri: Wiem :D Ten transfer jak wypali to będzie w przyszłości kozak XD Martwi mnie tylko że miał już dwie 2 miesięczne kontuzje, dwie 5 tygodniowe i jedną 3 tygodniową, choć zawsze podczas treningów więc może był zbyt obciążany w poprzednim klubie :P Ale jeśli kontuzjogenność większa niż 10 to może być słabo :(
@Minieri: @Bartoni: Zależy jeszcze, jaki ma charakter. Wbrew pozorom to dość istotny atrybut, na który mało kto zwraca uwagę. Jeżeli ma "ambitny", to powinno byc dobrze, a jak będzie np. "beztroski", to z osiągnięciem pełnego potencjału może być różnie.