Aktywne Wpisy

Hugo216 +19
#epstein Świat to zgnilizna, im więcej wiemy tym trudniej zasnąć, film Oczy Szeroko Zamknięte pokazuje część tych elit, teorie dawno stają się faktem, tylko foliarze który dyskutowali od lat o takich tematach dziś już mniej się dziwią bo już to starali się przetrawić przez umysł. Dziwny ten świat, ale no jak to mówią jesteśmy blisko resetu bo to gdzie to zmierza jest porąbane. Dawniej nie było internetu człowiek nie wiedział







źródło: temp_file1697471259337072038
PobierzRoznica polega na tym ze oni migrowali PRZEZ PRZEJSCIA GRANICZNE Z PASZPORTEM. (owszem ze na 100% byli tacy to lecieli na czarno).
Tu jest ta roznica - przekraczasz legalnie to nie ma problema. Skaczesz przez plot to jestes nielegalny. Tak ciezko to zrozumiec?
Dawno nic głupszego nie przeczytałem xD
@ka-ne: dokładnie dlatego, że doświadczona to zasila te anty imigranckie nastroje, bo tym co sami doświadczyli zachodnich dobrodziejstw imigracji dzikich do cywilizowanych państw, już nie da się wmówić słodkich pierdów o wielce postępowości takiego multi multi.
Jeśli sądzisz, że jest w tym hipokryzja albo podwójne
źródło: 1000019497
Pobierz@gorzki99: Ostatnio motorem napędowym antyimigranckiej histerii jest Wenezuelczyk, który brutalnie zamordował młodą dziewczynę. On też skakał przez płot?
Ale chcesz mi powiedziec ze zaden polak nigdy nie zabil innego polaka?
No chyba ze polak polaka zabijac moze bo to "swoje chlopy" to moga.
@gorzki99: Tak, dopadnie to napisałem. xD
@ZygmnuntIgthorn: No wlasnie :D
Wiec nie ma znaczenia czy zabil polak, niemiec, wloch, wenezuelczyk, japonczyk itp itd. Bo kazdemu moze cos