Wpis z mikrobloga

Mirki z #gliwice mam dla Was #oswiadczenie:

odradzam wybranie się do "Zdrowej krowy". Byliśmy tam wczoraj i takiej rewolucji już nie pamiętam. Mało tego niesmacznie, niehigienicznie wręcz obrzydliwie. Stoły brudne, bułka na burger jak wylądowała na podłodze to wróciła do pudła z pozostałymi. Pudła z jedzeniem bezpośrednio stojące na podłodze. Obsługa, które nie zna podstaw pracy z jedzeniem czyli jak dotyka zmywarki, śmieci, pieniędzy a potem jedzenia to ani razu nie umyła rąk. O klejących się z brudu stołach nie wspomnę. A i mistrzostwo to kulanie kotletów z mięsa i zostawienie ich na blacie przy oknie, w tym potężnym słońcu.

#boldupy #jedzenie #fastfood
  • 16
@balatka: Napisałem, że to zauważyłem jak dostałem jedzenie, wcześniej byłem zajęty konwersacją. Nie miałem od czego dostać sraczki, moi znajomi którzy byli ze mną też dostali a nie byli ze mną cały dzień.
@soadfan @Niedzwiedz87: Korovy nie polecam. Bułka i mięso całkowicie bez smaku. Dobre burgery w większych miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław). Ewentualnie od biedy Mad Mick w Katowicach jako 5+/10.

Zdrowa Krova ma bardzo dobre mięso. Minusem jest tylko malo burgerowa buła i sposób podania - zawsze trochę sosu się wyleje.

Jak stół #!$%@?, to trzeba było od razu zwrócić uwagę. Pewnie poprzednik tak zostawił i nie starli.
@Niedzwiedz87: A kiedy byłeś? Bo jakiś czas temu zmienili bułkę, specjalnie pieczona od piekarza - naprawdę super. Sosy są teraz w takich buteleczkach (kiedyś były w białych pojemniczkach) - ARO, nie ARO, BBQ, majonez i słodko-ostry dla mnie jest bardzo ok. A co do mięsa to tego nie mogę zrozumieć, bo uważam, że właśnie mięso mają znakomite. Może gorzej trafiłeś :)

Korova bardzo ok :)
@AvantaR: Wiesz nie jestem pewien dokladnie a nie chce skłamać, ale chyba jakos pod koniec lutego, sosy juz były w każdym razie w buteleczkach ale bulka byla ewidentnie kupna. Ale może jak będę miał kiedys chwile w Katowicach to dam im druga szansę :)