Wpis z mikrobloga

Ale mnie to, za przeproszeniem, #!$%@?. Dzisiaj emitowana była druga porządniejsza seria z tego sezonu, mowa o Ryuugajou Nanana no Maizukin - i znowu filler. Materiału na kilka sezonów, a ci sobie znowu płacze i histerie urządzają... nosz kuźwa. Nie dostaliśmy praktycznie żadnych konkretów, tylko wszystko przeciągnięte ze starszych epizodów i bzdetne zapychacze (specjalnie przeskoczyłem cały odcinek, żeby upewnić się, że nie pieprzę głupot). Chyba to będzie tydzień fillerów.

[ #anime #nanana #ryuugajounanananomaizukin ]
  • 22
@bastek66: Jeżeli nie w całości, to na pewno po części jest to zapychacz - nawet jeśli nie w pełnym rozumieniu słowa "filler". Nie sądzę, żeby LN tak szczegółowo opisywała przedstawione w odcinku cztery sceny. Albo autorzy dużo sobie dośpiewali, albo rozciągnęli w czasie krótki fragment LN tak, żeby zapchać tym cały odcinek. Ale jeżeli trzymać się definicji fillera to można się kłócić, fakt.
@bastek66: Trollujesz, czy Ty tak na poważnie? Kolego, naucz się:

a) czytać, co pisze druga strona ze zrozumieniem

b) używać argumentów w dyskusjach.

Napisałem wyraźnie (w końcu nie pisze się odręcznie na Wykopie), że zapychanie nieistotnymi wydarzeniami odcinka jest bezsensowne, a nie zdarzało się to wcześniej (to można bardzo łatwo wydedukować oglądając serię, widząc charakter wypowiedzi i znając moje zdanie o serii, które nawet zawarłem we fragmencie "druga porządniejsza seria"), a
@bastek66: (#)

Jeżeli nie w całości, to na pewno po części jest to zapychacz - nawet jeśli nie w pełnym rozumieniu słowa "filler". Nie sądzę, żeby LN tak szczegółowo opisywała przedstawione w odcinku cztery sceny. Albo autorzy dużo sobie dośpiewali, albo rozciągnęli w czasie krótki fragment LN tak, żeby zapchać tym cały odcinek. Ale jeżeli trzymać się definicji fillera to można się kłócić, fakt.
@bastek66: Przeczytajmy pierwsze zdanie mojej wypowiedzi.

Ale mnie to, za przeproszeniem, #!$%@?.


Innymi słowy: jakiekolwiek nie są okoliczności, wkurza mnie to. Nie pasuje mi to. Twórcy moim zdaniem robią źle, nakreśliłem dlaczego i w jaki sposób. Uargumentowałem mój punkt widzenia i zakończyłem wypowiedź. Nie rozumiem więc, co próbujesz osiągnąć: wytłumaczyć mi, dlaczego tak robią? Niespecjalnie mnie to pociesza, ba - nic to nie zmienia w kontekście mojej wypowiedzi.
@Woozie321: Odpowiedz jest prosta, to nie byla, nie jest i nie bedzie dobra seria. Wykonanie jest takie sobie, CG paskudne, postacie raczej nieciekawe - jedna, w porywach 1,5, to troche malo. Nie powiesz mi, ze nie mrugnales okiem widzac paplanine podczas starcia z 4 odcinka:


Jest tyle lepszych tytulow z tego sezonu i dlatego tym bardziej nie rozumiem Twojej ekscytacji taka slabizna...
@Doppelganger: (#)

Wykonanie jest takie sobie, CG paskudne, postacie raczej nieciekawe - jedna, w porywach 1,5, to troche malo.


True, ale pomysł mają niezły. Nigdzie nie napisałem, że seria jest bardzo dobra - to jedna z tych, co da się je w miarę znośnie oglądać, czyli "jedna z tych porządniejszych". No chyba nie powiesz, że dorównuje poziomowi takiemu Black Bullet.

Nie powiesz mi, ze nie mrugnales okiem widzac paplanine podczas starcia
@Woozie321: Nie wiem co masz na mysli odnosnie poziomu Black Bullet. Widzialem ledwie jeden odcinek tego i chyba jedynie podobala mi sie postac antagonisty i trupy w tle. Chyba mam slabosc do kombinacji klasycznej bialej maski i cylindra od czasow pierwszego openingu Sailor Moon. Z jednej strony, jeden odcinek to troche slabo na wyrobienie sobie zdania, ale jakos wyczuwam zle fluidy od tej serii. Napewno nie zaryzykuje przed jej
@Doppelganger:

Jesli juz mowimy o najgorszych seriach tego sezonu to 'w moim sercu tylku' Brynhildr^^


Wiesz, tak spieprzyć niezły pomysł to aż grzech. Gokukoku no Brynhildr zabijają te wstawki z ecchi i tandetny humor. Z poważnej serii zrobili z tego durną komedię - co najgorsze, tak właśnie wygląda manga. Autora powinno się skopać :C

Straznie razila karykaturalnosc 'polujacych' dziewczyn i dyrektora.


Dziewczyny wcale nie są takie karykaturalne IMHO, przynajmniej nie wszystkie