Wpis z mikrobloga

Ale mnie to, za przeproszeniem, #!$%@?. Dzisiaj emitowana była druga porządniejsza seria z tego sezonu, mowa o Ryuugajou Nanana no Maizukin - i znowu filler. Materiału na kilka sezonów, a ci sobie znowu płacze i histerie urządzają... nosz kuźwa. Nie dostaliśmy praktycznie żadnych konkretów, tylko wszystko przeciągnięte ze starszych epizodów i bzdetne zapychacze (specjalnie przeskoczyłem cały odcinek, żeby upewnić się, że nie pieprzę głupot). Chyba to będzie tydzień fillerów.

[ #anime #nanana #ryuugajounanananomaizukin ]
  • 22
  • Odpowiedz
@Woozie321: Pan co kosciami i zagadkami rzuca w kazdym odcinku. Taki typowy, jednowymiarowy maniak z przylepionym usmiechem kogos komu wydaje sie, ze ma wladze. Za grosz charyzmy,, ktore moglaby te wady zrekompensowac. Nawet nie chce mi sie zerknac na jego imie. To juz chyba lepiej wypadl nauczyciel, choc jego jedyna rola jest wtapianie sie w tlo klasy.

Co dziewczyn to niestety, ale za bardzo w tym monster of the week.
  • Odpowiedz
@Doppelganger:

Pan co kosciami i zagadkami rzuca w kazdym odcinku. Taki typowy, jednowymiarowy maniak z przylepionym usmiechem kogos komu wydaje sie, ze ma wladze. Za grosz charyzmy,, ktore moglaby te wady zrekompensowac. Nawet nie chce mi sie zerknac na jego imie.


Ach, ten... a o tym dużo raczej nie można powiedzieć, skoro tylko się pojawia na 15 sekund na ekranie i
  • Odpowiedz