Wpis z mikrobloga

Dobra, miraski, muszę się rozeznać w pewnej aplikacji, do której być może za jakiś czas będę dopisywać funkcje.

Generalnie sprawa jest taka, że częścią tej aplikacji jest webkit, który renderuje stronę internetową i ja nie będę wychodzić poza tę wygenerowaną stronę - a więc będę pisać generalnie z użyciem technologii webowych (HTML5, CSS, JS, tradycyjnie). Teraz tak za każdym razem jak się coś na takiej stronie zaznaczy, to u góry pojawia się to menu, w którym można zaznaczyć wszystko, skopiować, udostępnić, etc. Czy jest jakiś sposób, żeby podpinać się do tego menu i dodawać do niego własne przyciski? Albo, jeśli nie, to chociaż istnieje sposób żeby je wyłączyć? Przy czym pamiętajcie, że mówimy o JSie.

Albo jeśli chociaż istnieje możliwość wyłączenia go przez natywną appkę to też będzie to jakkolwiek dobre.

Szukałem po necie i słabo, nawet nie wiem jak opisać to menu, "android text highlight menu" nie daje rezultatów, a lepszej nazwy dla tego nie mam :/ #programowanie #android #javascript
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: (#) No właśnie to nie przejdzie, bo zaznaczanie tekstu ma być, bo chciałbym po zaznaczeniu wyświetlić pływające menu z przyciskami. Więc albo wrzucę te przyciski do natywnego menu, bo może jest jakaś opcja, albo je zupełnie wyłączę. Dwa menu raczej nie przejdą, zwłaszcza że z tego co widzę to tamto górne z jakiegoś powodu nie działa zbyt dobrze.
  • Odpowiedz
@Zalazdi: (#) Ale następnym razem to wołaj, bo zupełnie zapomniałem o tym temacie i teraz przypadkiem na niego wpadłem xD no i to mi raczej nie pomoże, bo to jest API Javy, a całość się kręci wokół wykonywanego w WebKicie JavaScriptu. Chyba ze może by użyć jakiego Phonegapa...?
  • Odpowiedz