Wpis z mikrobloga

@przemyslany_nick: Hm ja mam wrażenie, że tam każdy siebie zmasakrował kolego :D. Widzieć minę Olejnik i tę ripostę niczym dzieciak było ... bezcenne ( ͡º ͜ʖ͡º).

Kowal też się pięknie zmasakrował tym wmawianiem Krulowi, że chce tworzyć kolejny urząd gdy tak naprawdę Krul chce ograniczać ilość biurokacji. Tą ilością posłów w parlamencie ukraińskim + tym kto ma realny wpływ na władzę obecnie też mnie rozbawił. Co
@przemyslany_nick: No niestety, to jego wada. Bo w kwestii krymu miał racje gdyż tam jest ten ich parlament coś jak w Katalonii. Tam zdecydowali o referendum i lud sam wybrał więc gdzie tu nielegalnie? Nielegalnie by było gdyby przejęli bez referendum, siłowo.

Ukraina, Janukowycz też prawda bo zaznaczył "FORMALNIE" bo formalnie nadal jest prezydentem. Przestanie nim być 25 maja po wyborach przyspieszonych.

Z tymi najemnikami też miał rację bo są tam
@przemyslany_nick: Zauważ, że poza Korwinem, Nową prawicą, mało mówią o Ruchu Narodowym.

Mam wrażenie, że Ruch Narodowy jest na tym etapie co Nowa prawica w 2011 roku gdzie mało kto ich na poważnie brał :). W 2015 roku, Ruch Narodowy może walczyć realnie o próg moim zdaniem.

Ja tam życzę Ruchowi Narodowemu i Nowej Prawicy by dostali się do sejmu zamiast tych lewackich szmat. Czemu Ruch Narodowy? Bo też mają dość
@Ural-Z-S100: RN ma wizerunek ugrupowania dresiarzy w tej chwili, ale jeszcze wszystko przed nimi. Co do homo, genderów i innych pierdół - no cóż, nie można wykluczać, że takie "preferencje" są, a i nauka o rolach mężczyzn i kobiet, płci społecznej czy jak to zwą, że to wszystko istnieje, ale nie widzę powodu, by o tym nauczać specjalnie w szkołach podstawowych i wyżej. Nauka o wychowaniu seksualnym? No, jakieś podstawy można
@przemyslany_nick: No do 2015 mają jeszcze sporo czasu by wyrobić się medialnie i poprawić swój PR by nie wyglądać na dresiarzy.

Homoseksualizm, gender, chodziło raczej o teorię taką by właśnie mówić, że coś takiego istnieje, ale nie na zasadzie, że chcą wpajać, że to jest modne, cool.

Nauka seksualna też dobra, ale bez przesady by w przedszkolu uczyć o tym czym jest masturbacja bo już takie poronione pomysły padały podczas niejednego