Wpis z mikrobloga

Wiecie co wam powiem, ale tak szczerze ale naprawdę szczerze - słuchajcie rodziców bo oni wiedzą jak w życiu jest #!$%@?. Tak sobie teraz myślę w wieku 19 lat miałem wszystko tzn ( kasa od rodziców, imprezy itp), byłem wolny i liczyłem na to, że będę miał kasę z tego co kocham. Chciałem być blogerem, jeździć po świecie, nagrywać materiały itp. Jak dzisiaj patrzę to nierealne plany. Skończyłem #!$%@?ą geografię i #!$%@? umiem, #!$%@? wiem, i do #!$%@? się nadaję. Trzeba było słuchać rodziców, którzy dobrze mówili, chemia i biologia Ci poszła idź na medycynę bądź dentystę, okulistę cokolwiek, ale ja nie, głupi młody i porywczy. Wiecie co wam powiem, jakbym wtedy posłuchał rodziców to teraz #!$%@? nie musiałbym wyłączać ogrzewania na noc i spać pod 4 kołdrami bona gaz mnie nie stać.I taka jest #!$%@? prawda.
  • 20
@Wywolwerowany_Rewolwer:

Po pierwsze Kominkowi się udało. Po drugi po geograficznym kierunku, z twoimi założeniami powinieneś znać przynajmniej jeden język obcy w miarę więc masz dobry start na inne kraje. Co nie zmienia faktu, że jeśli nie masz tego podstawowego angielskiego to nie winna kierunku studiów tylko ty #!$%@?łeś.
@Wywolwerowany_Rewolwer: Każdy popełniał błędy. Jakiś taki głupi wiek. Ja bym sobie 18letniej sobie powiedziała, żeby się wzięła w garść. Ale wyszło inaczej i chyba musiało tak wyjść. Zresztą ze złych rzeczy wychodzą zazwyczaj dobre. Tylko jeszcze nie odkryłeś tej dobrej rzeczy.
@jordanos: właśnie staram się otworzyć własny biznes, w sumie nawet powoli się rozkręca tylko po co zmarnowałem te 5 lat - po nic. Jakbym zaczął wtedy to gdzie teraz bym był.

@tusiatko: może, nie wiem, mam nadzieję

@mug3n: dzięki ziom, ja też się rozpiłem i roztyłem jak świnia, teraz nadrabiam stracony czas.