Wpis z mikrobloga

Muszę się na mirko wyżalić, bo mam straszny #boldupy jak sobie własnie przeliczyłem ile własnej kasy muszę wydać na cudze potrzeby.

- komunia, jestem chrzestnym, życzenie: rower: 1300 (mogłem tańszy ale przecież nie można dać szajsu z marketu)

- za chwilę dwu dniowe wesele dobrego kumpla: minimum 400 (i nie wiem czy nie za mało jak dwie osoby więc pewnie będzie z 600)

- kawalerski: 100 pójdzie minimum

- miesiąc później kolejne wesele bardzo dobrego przyjaciela: minimum 600 (ale znów za dwie osoby to trza będzie z 800) i jeszcze #!$%@? dojazd 400km w jedną stronę, z 200 pewnie za paliwo

- no i oczywiście drugi kawalerski 330km od domu, dochodzi dojazd i nocleg: #!$%@? 400 jak nic

Trzy #!$%@? klocki za to żeby się nażreć i #!$%@?ć - #!$%@?. #gorzkiezale
virus-t - Muszę się na mirko wyżalić, bo mam straszny #boldupy jak sobie własnie prze...

źródło: comment_uY9sWieq1XyU6DusemUGnkFYRV2mFg7N.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DivineDevil: po tym poznajemy bycie dorosłym że sie decyduje o własnej osobie. Rodzinie pasowało. Dobrze Ze Cie za mąż nie wydali bo im pasowało :)

Instytucja 'rodzicow chrzestnych' jest ciagle w Polsce mylona z instytucja bogatej cioci z Ameryki.
  • Odpowiedz
@DivineDevil: hah znajdź mi taką restaurację:) p.s. elegancką

Rodzice płacą? Jak jestes wrzodem na dupie rodziców i nie wstyd Ci wziąć pieniedzy na własne wesele to proszę bardzo. Ja mam trochę ambicji i honoru i od rodziców pieniędzy nie bierzemy.

Co do noclegu to nie chce mi się nawet tego tłumaczyć. ..
  • Odpowiedz
@killerpizza: sory, że wolam, ale tak wtrącę się w dyskusje o cenie wesela od osoby bo rok temu siostra miala wesele. Od osoby wychodzilo 130zl w eleganckim lokalu. Kilka dam itd. ALE. W cenie 130-150zl nie ma chyba nigdzie napojów, placków, czesto tez mies i oczywiscie wódki. Suma summarum od osoby wychodzi 130zl plus dajmy na to stówka na cala reszte. W kwocie do 150zl są same dania cieple i
  • Odpowiedz
@desygnat: No tak, ale znam kilka wesel, gdzie rodzice pary młodej ( z jednej i drugiej strony ) dali w prezencie po 3-5-10 koła i się wyrównało. Najabrdziej mylne wśród par młodych jest podejście : 'Byle się zwróciło', a wśród gości :' byle nie dać za mało'. Daję jako gość tyle ile uważam i finał. A jak będę robił swoje wesele, to od razu sobie zapowiedziałem : #!$%@?ę pieniądze. Zarobi
  • Odpowiedz
@virus-t:

1. na komuni-sromuni oszczędź hajs, zbieraj punkty. kup guwniarzowi klocki lego. #!$%@?ć rower - 500 zeta maks.

2. koledze na kawalerskim niczego nie odmawiaj, sobie też nie - dopisz 400 do
  • Odpowiedz