Wpis z mikrobloga

Doradźcie co pierwsze, cY malowanie ścian czy panele winylowe i schody. Malarze mówią że lepiej ściany, bo nie zabrudza i nie zniszczą podłogi, gość od podłóg nie ma zdania, a od schodów mówi że lepiej podłogi i schody bo zawsze można coś pobrudzić lub uszkodzić ściany.
#budowadomu #remont
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MerrusFanus: Nie ma to dużej różnicy, przy pierwszych podłogach musisz zwyczajnie lepiej je zabezpieczyć, a jeżeli są drugie to trzeba bardziej uważać przy kładzeniu i przygotować się na jakieś drobne poprawki malarskie. W mieszkaniu najpierw kładłem potem malowałem, a w domu odwrotnie.
  • Odpowiedz
@MerrusFanus: ja robię najpierw malowanie, a potem podłogi. Jeszcze nigdy nic nie zabrudziłem ani nie zarysowałem, no ale jak trafisz na niechlujów to mogą zabrudzić albo zarysować panelem. Możesz iść na wersję kompromisową i przynajmniej sufity pomalować przed podłogą.
  • Odpowiedz