Wpis z mikrobloga

1. Występ naszych bardzo dobry - myślałam, że cała piosenka będzie po angielsku, a tu pół na pół, więc wyszło jeszcze lepiej

2. Od początku podawania wyników wiadomo było, że Austria wejdzie jako ostatnia

3. Czas poświęcony na gadkę z brodaczem - 3x tyle ile z pozostałymi, przytulanki, całuski i wspólna płyta. Zero obiektywizmu, wiadomo jaki wynik w sobotę...

I Holandii szkoda...

#eurowizja
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naNNi: i to mnie boli, ze taki syf wygra, z naszymi cyckami. Zrobiliśmy show, ludzie się bawili i było to w granicach rozsądku i zgodne, z naturą. To co robi ten osobnik płci żeńskiej jest po prostu paskudne i ohydne.
  • Odpowiedz
menel to też człowiek, czemu go nie przytulisz?


@rineo: menel zazwyczaj nie mył się od tygodni i zwyczajnie śmierdzi. Prawaki jak zwykle świetne porównania.
  • Odpowiedz
@artpop: no i co, to przecież też człowiek więc powinieneś go przytulić. Czemu wprowadzasz jakieś faszystowskie rozróżnienia?

A skoro nadajesz sobie prawo do czucia się obrzydzonym tym, że ktoś się nie myje, to czemu chcesz odbierać innym prawo do czucia obrzydzenia ze względu na odpychający wygląd?
  • Odpowiedz
@Alfabet_Morsa: Przypomniało mi się, ze w którymś roku wysłalismy Ivana z Delfinem z piosenką "Czarna dziewiczyna". Też w sumie słowiańska... i blamaż. Ale może dlatego, że Gosia Andrzejewicz wiła się na scenie...
  • Odpowiedz
@artpop: ja ci nie bronie chcesz to idź się nawet, z nią lub nim całuj. Napisałem tylko, że dla mnie to jest nie ludzkie, a ty jak lubisz to twoja sprawa. Ale trollowanie i prowokacja coś ci nie wychodzi, wiec idź już spać.
  • Odpowiedz
@naNNi: No po samym aplauzie PRZED naszym występem byłem prawie pewny awansu. Postawiliśmy po raz pierwszy w historii naszych występów w ESC na prawdziwe show, i to dało jakiś awans. Wcześniej sililiśmy się na ambitne propozycje, których Europa chyba nie rozumiała. Na pewno Donatan i Cleo rozpropagowali Eurowizję w Polsce, co widać choćby po mirko (założę się, że nie byłoby tyle hałasu w wypadku innego reprezentanta). No i dobrze, jeśli
  • Odpowiedz
kojarzy ktoś o co pytała cleo, prowadząca Eurowizje po występach, przed ogłoszeniem wyników? Cos o paleniu jak komin i piciu, dokładnie nie usłyszałem, wiem tylko, ze cleo zdążyła wydobyć z siebie: nieeee, i po gadce :)
  • Odpowiedz
@jstanski: Czy Cleo by chciała mieć takiego chłopaka co pije i pali jak komin. Coś w tym stylu, ale może Orzech się zapultał w tłumaczeniu, a ja wyłączyłam swój translator
  • Odpowiedz