Wpis z mikrobloga

@tusiatko: Miałem kiedyś telefon Della, spadł mi z wysokości ~40cm i ekran do wymiany xD Obecny Samsung już nie raz na ziemi wylądował i to z większej wysokości i nic mu nie jest :D (chociaż to akurat cud jakiś) A ja w ogóle jakoś laptopów nie lubię, wolę stacjonarny komputer. Laptopa mógłbym używać tylko gdybym podłączył zewnętrzny monitor, klawiaturę, myszkę. W sumie to może nawet tak zrobię bo i tak właściwie
@Sergeant_Matt_Baker: No ja wole miec mobilny komputer, bo ciagle gdzies musze ze soba zabierac. Poza tym lubie sobie czasem kompa do lozka zabrac, a nie tylko przy biurku :p Stacjonarnego kompa to ja juz chyba z 7-8 lat nie mam :D Ten dell byl spoko jak na tamte czasy, nawet go ze soba targalam na wyjazdy czy cos XD Teraz jak sobie pomysle, ze mialabym nawet tylko na uczelnie zabrac ze
@Sergeant_Matt_Baker: no przecież apel się gdzieś w Chinach produkuje, to normalne, że mi stamtąd wysyłają :P bo zamawiałam na niemieckiej stronie, a zamówiłam sobie z angielską klawiaturą, to wiesz. To musieli mi od nowa chińczycy skręcić nowego :P
@Sergeant_Matt_Baker: heuhue to sprawdź polskie ceny macbooka XD albo w sumie ceny czegokolwiek :D

To normalne. Europejska i amerykańska gospodarka oraz finanse nie są zintegrowane, amerykańce mogą sobie robić co chcą :D albo przynajmniej mnie tak uczą na studiach ;_;