Wpis z mikrobloga

@MuzG: ja zeszłej nocy niestety nie mogłem z wami oglądać, bo byłem na weselu, ale nadrobiłem wszystkie zaległości, mecz Clippers - Warriors to było niesamowite widowisko :)
  • Odpowiedz
@spajderman: Warto było zostać na ten ostatni pojedynek, bo niestety poprzednie dwa odbyły się bez większych emocji. Zobaczymy czy dzisiaj poziom też będzie wysoki :)
  • Odpowiedz
@choleryk: Przesada z tym top2 centrów. Zauważ że wszystko co robił Jordan pod koniec to tylko i wyłącznie wsady. To prawda deAndre jest obecnie świetnym centrem, ale jeśli nie popracuje nad zwiększeniem ilości zagrań to jego fenomen skończy się tak szybko jak pojawi się jakaś kontuzja bądź utrata atletyzmu.
  • Odpowiedz
@choleryk: Rzeczywiście Perk nie będzie większym wyzwaniem dla Jordana, ale to jeszcze nie czyni z niego top2 centra w lidze ;) A co do typowań, to mam je podobne do Twoich :)
  • Odpowiedz
@spajderman: Mimo że Mavs też lubię to jednak lepiej życzę Spurs. Po pierwsze mieli w tym sezonie najlepszy bilans w lidze, więc zasługują na więcej niż pierwszą rundę. Po drugie Big Timmy prawdopodobnie kończy karierę, więc miło by było żeby jeszcze trochę pograł. No i po trzecie na ławce trenerskiej Spurs siedzi Pop.
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: Howard, Noah, Cousins, Jefferson, Gasol - tak na szybko zawodnicy który moim zdaniem na tę chwilę mają jednak OGÓLNY poziom umiejętności na większym poziomie (bo Jordan w pewnych aspektach jest lepszy od każdego z nich).
  • Odpowiedz
@MuzG: Oprócz tego, że Cousins i Al nie bronią to wszystko spoko. Gasol w zeszłym roku proszę bardzo, teraz na pewno nie jest lepszy niż DeAndre. O hibbercie jeszcze w lutym mówiło się jako o najlepszym centrze ligi, teraz jest jak jest.
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: Nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem o OGÓLNYM poziomie umiejętności i moim zdaniem zarówno Cousins i Jefferson, mimo że nie są takimi obrońcami jak Jordan, to jednak podsumowując resztę ich zdolności zdecydowanie NA TEN MOMENT są lepszymi od niego zawodnikami.

Hibberta w swoim zestawieniu nie wymieniłem.

Natomiast jeśli chodzi o Marca Gasola to jest ZDECYDOWANIE lepszy zawodnikiem niż Jordan na ten moment. Nie wiem czy widziałeś wczorajszy jego mecz
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: ale w czym Jordan jest lepszy od Gasola? w robieniu wsadów? w blokowaniu przeciwników? Cousins i Jefferson bronią słabo, ale ich arsenał ofensywny jest o wiele, wiele, wiele, wiele lepszy od DeAndrzeja. Dawno nie czytałem takich bzdur
  • Odpowiedz
@spajderman: Wystarczyłoby żeby Bogut był zdrowy i nie byłoby Deandre. Kluczowa kontuzja dla serii. Big Al ciągnął całą ofensywe Bobków w tym roku a wszyscy z niego szydzili, Cousins wykręcił W TYM ROKU PER 26,1 i pewnie nie będzie w żadnym all nba team. Deandre ma w dalszym ciągu potencjał ale nie wiem czy się do top 6 jeszcze łapie.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Warto dodać że PER 26.1 wykręcony przez Cousinsa jest w tym sezonie najlepszym wskaźnikiem wśród centrów, natomiast w przypadku Jordana jego PER to 18.19 i jest na 16 miejscu tegoż notowania.
  • Odpowiedz