Wpis z mikrobloga

@MuzG: PER Cousinsa ogólnie 5 w lidze. Przed nim tylko James, Durant, Love i pieprzony A. Davis (oby gościa nie łapały kontuzje, potencjał na top 10 off all time)
  • Odpowiedz
@MuzG: No to jeszcze dodałem dla pełniejszego pokazania tej wartości.//////////////////////////////zapomniałem przed meczem postawić na BKN :|
  • Odpowiedz
@MuzG: No Gasol ostatni mecz 2 zbiórki w 40 minut, lepiej niż Hibbert. Straszy trójką? Uff. 7-20 z gry. Jak już mówimy o ostatnich meczach Jordan 6-6, 18 zbiórek, 3 bloki tylko 1 strata. Top zbierający ligi, top fg% ligi. DeAndre nie jest pierwszą opcją swojego zespołu tak jak Kuzyn i Al, dlatego ciężko nawet porównywać.
  • Odpowiedz
@Ryjuss: Nest muszą wygrać ten mecz - tak bardzo chcę zobaczyć jak LeBron i Wade ścierają się z weteranami, tym bardziej że Brooklyn jest JEDYNĄ drużyną która w tym sezonie ani razu nie przegrała z mistrzami w sezonie regularnym (wygrane wszystkie 4 spotkania).
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: Deandre nie może być 1 opcją ofensywy bo on nie ma żadnej ofensywy.

@MuzG: Dokładnie. Jak przejdzie Toronto to Miami się po nich przejedzie. W przypadku BKN jest szansa że seria trochę potrwa
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: Jak dalej będziesz oceniał zawodników na przestrzeni 3-4 ostatnich meczów, to zaraz znajdę Ci jakiegoś totalnego placka który grzeje ławę, a w ostatnich swoich 3-4 meczach miał świetne statystyki. W taki sposób patrzą na statystyki tylko amatorzy (sorry ale taka prawda).
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: staty ci g---o powiedzą ;) DeAndre większość punktów zdobywa po podaniach i w dodatku większość to wsady, zobacz sobie co gra w ofensywie Gasol, jest 2 półki wyżej od Jordana, więc nawet się nie ośmieszaj pisząc, że Jordan to TOP 2 najlepszych centrów, bo ma dobre staty
  • Odpowiedz
@spajderman: @JanuszEichler: Ależ oczywiście że statystyki na przestrzeni całego sezonu wiele powiedzą - właśnie powyżej przytoczyłem z @Ryjuss wskaźnik PER który jest najbardziej zaawansowanym wskaźnikiem w NBA i bierze pod uwagę wszystkie aspekty gry zawodnika. Jordan w tym sezonie ma 16 PER wśród centrów. Jeszcze jakieś pytania ?
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: jeśli mówisz o defensywie, to Jordan gra też g---o w obronie, to że blokuje tyle rzutów jak dla mnie nic nie znaczy, przegrywa często pojedynki 1 na 1, więc zacznij oglądaj mecze, a nie patrzeć tylko na statystyki. Mam wrażenie, że pisząc to wszystko patrzysz tylko podniecony na boxscore, w którym widzisz niesamowite staty Jordana. ;]
  • Odpowiedz
@MuzG: PER nie uwzględnia defensywy i ogólnie nie jest taki doskonały. Tylko to nie ma znaczenia bo Gasol jest również lepszym defensorem od Deandre.

Ok nie chcę mi się już gadać na ten temat. Oglądam mecz

Oby Nets nie spuchli jak w zeszłym roku z Bulls.
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: biore Jeffersona bez zastanowienia, mało jest takich podkoszowych zawodników z tak ogromnym arsenałem w ofensywie, jego braki w defensywie można zamaskować, co pokazuje przykład Bobcats, gdzie w dobrym, defensywnym systemie, Jefferson nie wyglądał aż tak źle w obronie
  • Odpowiedz
@JanuszEichler: Pytanie kompletnie z d--y, bo nie uwzględnia wielu aspektów. Oczywiście że patrząc tylko i wyłącznie na PER biorę od razu Ala, ale wybierając zawodników patrzysz jeszcze na takie aspekty jak:

- na jaki czas chcesz podpisać kontrakt

- ile masz w klubowej kasie do dyspozycji żeby nie przekroczyć salary
  • Odpowiedz