Wpis z mikrobloga

#poznan ponarzekalem wczoraj ale w koncu biore udzial w tej foursquareowej grze, nawet sie utrzymuje poki co w scislej czolowce a na rynku jest telebimek z rankingiem. Jakies propozycje na co smiesznego moge zmienic avatar zeby sie tam wyswietlil zamiast mojego okulara? ;D #trollolo
  • 14
@rabbitat: jedyny problem polega na tym, że nie mam pewności że będę pierwszy, jakby to wyglądało - krul na czwartym miejscu? ;)

@gorzka: póki co wygląda to tak że gra jest za jedną trzecią swojego czasu bo kończy się jutro o 22, na razie siedzę w lokalu w centrum i robię co godzinę dziesięciominutową rundkę żeby wykorzystać trzy meldunki i wracam, ranking wygląda całkiem nieźle choć nie wszystkie punkty potrafię
Pobierz
źródło: comment_Eq1Huk9KUUdVSgRFrqu7uroPQ55K6fMu.jpg
A tak poza tym, wielki finał o 19:30 wyglądał jak zlot nolifeów - każdy z nosem w telefonie choć check-in to chwila ;) i ta konferansjerka; czekinujemy się! Jeee! xD Spotkanie wykopków, nawet pod bramami zoo to grono wygrywów przy tym. ;) zameldowało się 300 osób na rynku, poleciała jakaś super odznaka... no spoko, może gdybym był wkręcony w foursquare to bym się jarał bardziej choć było dość pozytywnie ;)
@Taiffun: pewnie bym się domysliła, bo imię masz wpisane w profilu. A to przez 24h na dobrę trzeba się logowac (żeby wygrać)? Bo chyba nie zamierzasz całej nocy i całego kolejnego dnia spędzić na logowaniu się? Tak czy owak - powodzenia. W przyszłym roku może, jak nie będę mieć co robić, to wezmę udział, chociaż w zeszłym roku już widziałam, ile na to czasu było trzeba poświęcić i jak różne osoby
@gorzka: w końcu wyglądało to tak że po pierwszej w nocy zawinąłem do domu zdrzemnąć się krótko i o piątej ponowiłem łowy.

W efekcie jestem ugruntowany w top ten w okolicach piątego miejsca, za siódmym jest przepaść - przynajmniej póki co.

Mam jednak to wszystko już nieco gdzieś i jestem zniesmaczony "tajnymi" elementami gry czyli "zaraz wymyślimy i wdrożymy" organizatorów oraz ogólną nieprzejrzystością działań. Szczegóły na fejsowym wydarzeniu, generalnie większość (ta
ale akcja ze swarmem czyli masowym check-inem na rynku jako osobny event spoko, przychodzisz, klikasz=dostajesz koszulkę, pozytyw, jednak gier mogliby nie robić jeśli mają tak wyglądać
@gorzka: aktualnie po zakończeniu pierwsze dwie lokaty to chyba małżeństwo - no ale nie jest to teoretycznie zabronione, bo regulamin nie był nijak przemyślany. ;) Ludzie rzucają świetne pomysły na polepszenie gry na fejsie, tylko chyba twórcy z promocji musieliby się nad nimi za bardzo napracować. Skończyłem na szóstej lokacie, ale straszom banami za oszustwa więc jutro będą "rzetelne wyniki". Ot, miła atmosfera konkursu, hehe. ;) Jestem z siebie zadowolony, wszystko
@gorzka: i jeszcze zainteresowany @PolskiPolaczekZPolskiPL:

Są wyniki. Postraszyli wielkim sprawdzaniem poprawności check-inów, wykluczeniami za grę nie fair play i tak dalej, przez co obstawiałem bany większości czołówki rankingu wg. logiki organizatorów, np. za check-inowanie się w nocy w zamkniętych lokalach. Okazało się jednak że wyleciała tylko pierwsza dwójka - chyba małżeństwo sądząc po inicjale nazwiska i taiffun-fejsbuk-csi. ;) Poza tym punktacja się nie zmieniła, więc raczej nie robiono jakiejś wielkiej
@Taiffun: gratuluje nagroda całkiem fajna, chyba nawet lepsza niż nocleg dla dwóch osób w Poznaniu (o_O). Znaczy warto było się pomęczyć :-). Dzięki za relację :-).
@gorzka: ciekaw jestem tego maratońskiego plecaczka :) po cichu szczerze mówiąc liczyłem na miejsce spomiędzy 4-6 żeby go upolować ;) z pierwszego miejsca ewentualnie karnet na basen bardzo spoko, nocleg chyba bym oddał rodzicom spod Leszna a kolacja w Vine Bridge... zbyt dobre rzeczy robię w kuchni żeby żałować a różowy pasek i tak nie lubi wina ;)

przy okazji - gadałem ze zdyskwalifikowaną - na noc zapuściła bota :P