Wpis z mikrobloga

#jedzenie #wegetarianizm #gotujzwykopem

Po przejściu na wegetarianizm człowiek czuje, że żyje. Mój dzisiejszy obiadek. Pieczarki a'la schabowy, kasza jęczmienna smażona na masełku z bazylią i z czosnkiem, do tego mnóstwo młodziutkiej sałaty z młodziutką rzodkiewką (mam jeszcze całą miskę ;)

A wy co? Pewnie nadal mortadela w sosie parówkowym xD
dwuwarstwowy - #jedzenie #wegetarianizm #gotujzwykopem


Po przejściu na wegetarianiz...

źródło: comment_rhzvYfQ8bJTHDhlDb3JdNKkM0JJfsi0Z.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raban321: @Aryss pojechał bo bandzie. Chcę być modny xD. Padnę zaraz. Może chce dłużej żyć po prostu. Jak powiedziałem, teraz studiuję w mieście, ale na pewno będę mieszkał w rodzinnej miejscowości na dużej działce z ogródkiem (w zgodzie z naturą), bo gardzę mieszkaniem w bloku.
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: oj to dobrze, zyj to 150 lat dzieki wspanialemu odzywianiu się :D

btw widze ze najszybszy sposob na gownoburze to wysmiac wegetarian bo zaraz sie zbiegaja :D

btw2 : no to zobaczymy czy Twoj wegetarianizm przetrwa studia, wiekszosc znajomych wege wytrzymywalo rok maks dwa ( rekordzisci chyba 3 ale ciaza przerwala i mimo ze dziecko troche ma jakos nie widze by wrocic mieli do tego D: )
  • Odpowiedz
No od paru miesięcy, czasem jem mięso, ale ogólnie unikam i przestaje mi smakować. Ostatnio mięso jadłem na święta, nie chciałem robić scen przy stole


@dwuwarstwowy: dobra, koncze dyskusje bo niedlugo na serio zaczne wysmiewac :D

Idac ta interpretacja to ja jestem abstynent ;D
  • Odpowiedz
wiekszosc znajomych wege wytrzymywalo rok maks dwa


@aryss: WSZYSCY wegetarianie jakich osobiście znałam byli wegetarianami bardzo długo, po kilkanaście lat, ale żaden z nich już nie jest wegetarianem... Dokładnie wszyscy moi wege znajomi przeszli już na weganizm ;)
  • Odpowiedz
@Nokja: no to Ci sie chwali ze trafilas na ludzi co potrafili wytrzymac :P Ale ja ich nie widze sensu porownywac z autorem watku ktory delikatnie mowiac jest chyba wegetarianinem wierzacym ale nie praktykujacym :D I serio koncze watek bo zaraz zacznie sie szydera z mej strony w kierunku autora :<
  • Odpowiedz