Wpis z mikrobloga

Mireczki, co sądzicie o garniturze? Według mnie mógłby być trochę jaśniejszy, a tak mamy bardzo ciemny granat. Ale chyba raczej fituje.

Najważniejsza sprawa, szukam do niego poszetki, żeby jakoś ożywić zestaw. Znalazłem lnianą: http://www.poszetka.com/product-pol-1325-czerwien-z-granatem.html

Będzie pasować? Może jakiś inny kolor krawatu? Jak macie jakieś inne typy poszetek, to wrzucajcie proszę ( @UszatyBloger Ty sie znasz:D )

Dzięki!

#modameska #ubierajsiezwykopem #suitup #garnitury #poszetka
celahim - Mireczki, co sądzicie o garniturze? Według mnie mógłby być trochę jaśniejsz...

źródło: comment_7ucsx0McQwYBO71tf4sFSlaLwwy9qsfR.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@celahim: NIby fituje i wyglądasz dobrze ale moim zdaniem jest za mały, spodnie powinny być trochę dłuższe żeby zakrywać z tyłu buty i marynarka też jest ciut za krótka w rękawach. Wydaje mi się, że jak stoisz to jest ok ale jak siądziesz to wszystko spodnie będziesz miał w łydkach, a rękawy w łokciach.
  • Odpowiedz
@celahim: Straszny nudny zestaw. Wszystko na niebiesko. Ja bym zmienił zdecydowanie krawat na jakiś wyrazisty kolor i poszetke dopasował do koloru krawata. Chociaż tez kiedyś przezywałem fazę wszystko na niebiesko, albo ciemny gajerek, biała koszula i cienki czarny krawat. Chyba każdy musi przez to przejść :)

Gajerek ładnie leży. Może rękawy ciut za dużo się marszczą.
  • Odpowiedz
@nokio:

@celahim:

Nie słuchaj się go, rękawy są ok, powiedziałbym wręcz, że może nawet trochę za długie (takie mam odczucie przez pozaginane rękawy na całej długości, ale mogę się mylić, ciężko ocenić tak po jednym zdjęciu), mankiet koszuli ma z nich wystawać, a jak siedzisz to zawsze spodnie garniturowe podejdą do góry - po to zakłada się czarne, lub inne stonowane długie skarpety garniturowe. Trudno też ocenić długość
  • Odpowiedz
@celahim: Przyzwoity zestaw, garniak fituje całkiem nieźle. :)

Poszetka, którą znalazłeś, jest bardzo ładna i będzie pasować. Na początek jednak polecana jest biała poszetka lniana, która będzie fitować zawsze i wszędzie. Polecam się rozejrzeć również za taką.

@Quilo: Normalny garnitur w uniwersalnym kolorze. Na początek biała koszula, później błękitna. A później to już sam
  • Odpowiedz