Wpis z mikrobloga

Mireczki, co sądzicie o garniturze? Według mnie mógłby być trochę jaśniejszy, a tak mamy bardzo ciemny granat. Ale chyba raczej fituje.

Najważniejsza sprawa, szukam do niego poszetki, żeby jakoś ożywić zestaw. Znalazłem lnianą: http://www.poszetka.com/product-pol-1325-czerwien-z-granatem.html

Będzie pasować? Może jakiś inny kolor krawatu? Jak macie jakieś inne typy poszetek, to wrzucajcie proszę ( @UszatyBloger Ty sie znasz:D )

Dzięki!

#modameska #ubierajsiezwykopem #suitup #garnitury #poszetka
celahim - Mireczki, co sądzicie o garniturze? Według mnie mógłby być trochę jaśniejsz...

źródło: comment_7ucsx0McQwYBO71tf4sFSlaLwwy9qsfR.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@jour: mam takiego wysokiego kolegę, ktory wręcz ma fetysz na laski metr 50 :D z drugiej strony taka to ma fajnie, może nią sobie podrzucać jak piłką :P

Gorzej jak się wygląda jak Kliczko i Panettiere :D
  • Odpowiedz
@celahim: ogólnie spoko. Nie wiem co ludzie chcą od butów. Są ok i pasek jest dobrany przecież. Z drugiej strony czy marynarka nie jest lekko za mała. W sensie idą pręgi od guzika i na długość mogło by być o centymetr więcej Rękawy ok tylko jakieś pogniecione. Spodnie chyba też do uprasowania. Poszetka spoko. Pokombinuj jednak z krawatem (może dla tego ludziom buty nie pasują). Ogólnie jak na przekrój społeczeństwa
  • Odpowiedz
Gdzie Wy się kuźde chowacie na codzień, że ja głównie same suchary po metr 70 na mieście widzę? :<


@UltimateCraving: Mamy jeszcze inne zalety :D Tańczymy, uprawiamy sport, jesteśmy przystojni i inteligentni :D A w dodatku dobrze zarabiamy :P

może nią sobie podrzucać jak piłką


@UltimateCraving: No chyba że chłop nie dźwignie laski bo może i wysoki ale słaby :P Ale fakt faktem, że laski takie do 170cm
  • Odpowiedz
@celahim: 1. spoko gajer, leży fajnie, buty deczko ciemniejsze bym ubrał (ale z tymi też jest spoko)

2. ha, z vistuli gajer powiadasz? mam 190cm wzrostu i jak byłem w dwóch krakowskich vistulach to mi ubrali marynarkę po kolana i spodnie szerokie jak z "rodziny soprano", wyszedłem oburzony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

3. btw. też chcę być jak ryan ;)
inrzynier - @celahim: 1. spoko gajer, leży fajnie, buty deczko ciemniejsze bym ubrał ...
  • Odpowiedz