Wpis z mikrobloga

245 887 - 42 = 245 845

Statystyki z Endomondo:

Dystans: 42

Czas: 1h:30m:02s

Średnia prędkość: 28.2 km/h

Maksymalna prędkość: 41.9 km/h

Spalonych kalorii: 1763 kcal

No dzisiaj rowerek razem z kolegą. Bardzo fajna pogoda, polecam :)

Co do #113tygodni

Dzisiaj zjadłem niecałe 1500 kcal. Więc dosyć mało jak na dzień treningowy, ale całkiem spoko się czuję.

A w dietę teraz bawię się IF okno jak na razie mam 8 godzin, dzisiaj zmieściłem w nim dwa posiłki, na przyszłość trzeba więcej.

A jutro znowu do #praca, oby #!$%@? nie było dużego ruchu na #stacjapaliw :|

Kurczaczka już sobie zrobiłem na jutrzejszy obiadek, do tego wezmę jakieś warzywka + banany na drugie. A śniadanko to już standardowo mleko 0,5 % i musli tropikalne.

Rozkład makroskładników prezentuje się tak:

Białko: 95,76 g

Węgle: 242,05 g

Tłuszcz: 33,07

Sam nie wiem czy to dobrze.

#dieta #odchudzanie

Na zdjęciu ponad 400-letni kościół w mojej miejscowości Krzemienicy :)

#rowerowyrownik
Pobierz ElCidX - 245 887 - 42 = 245 845



Statystyki z Endomondo:

Dystans: 42

Czas: 1h:30m...
źródło: comment_dzxN8mKxzJQlg0gYXwZaCzYdvgJypRp0.jpg
  • 8
@ElCidX: Kalorii troche mało jak na taki wysiłek, ja bym dał 2000, ale skoro się czujesz dobrze to okay. Z tym że staraj się jeść więcej, bo później Ci sie waga zatrzyma i nie będziesz miał z czego kcal obcinać :) Dorzuć 2 jaja do tego śniadania ;p I nie bój się zdrowych tłuszczy, jak np. oliwa z oliwek. Organizm też ich potrzebuje, a jak się boisz się źle wpłyną na
@ElCidX: Musisz koniecznie jeść więcej jeśli pokonujesz takie dystanse. Może teraz tego nie widać i wow waga się zmienia, ale na dłuższą metę będą z tego same kłopoty. Wiem, bo sam przechodziłem okres "duzo i szybko" na redukcji ;) Potem przez 3 lata miałem problem z nogami i często 2 tyg przerwy od jakichkolwiek ćwiczeń
@ElCidX: jesz za mało nawet jak na redukcję bez sportu, a co dopiero z dołożonym wysiłkiem :-) ani nie będziesz się dobrze regenerował, ani dużego pożytku to nie da, bo będziesz też palił mięśnie jeśli długo będziesz trzymał taki deficyt