Aktywne Wpisy

arturooo000 +66
#gielda LOL, Polacy tylko 3-5% swoich oszczędności (gotówki) lokują na giełdzie. Okolo 73% leży sobie na kontach albo lokatach XD.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.

wezsepigulke +185
źródło: 1000036730
Pobierz




źródło: Messenger_creation_3D728E9A-B1DE-4B52-8504-ECE3C8078A5E
Pobierz