Wpis z mikrobloga

Tak więc zaczynamy po małej przerwie.

Virtus.pro vs Dignitas - Virtus.pro Dlaczego ?

Jest to BO1 na Nuke. Mapa jest stworzona idealnie pod drużynę CT w której wystartuje Virtus. Virtus prezentuje się znakomicie na nuke. Według mnie mecz skończy się 16:8. Myślę, że Dignitas skupi się BO3 z NiP a do pozostałych 3 meczy podejdzie na luzie.

Virtus ostatnio pokonało LGB (Copenhagen Games 2014) na nuke (13:16). Zaczynali ten mecz po stronie TT i ugrali 7 rund które pozwoliły na zniszczenie LGB w drugiej połowie (9 rund).

Kolejne typy wkrótce.

#csgobets #csgolounge #csgodatadir
  • 22
@datadir: Poleciałem all in na VP. Myśle że wygrają, po wczorajszym meczu dig na nuk'u, gdzie było 4-11 dla NIPu (Dig po stronie CT). Bedą emocje, bo VP na ESEA ostatnio słabo grają.
@ikuloqs: taaa dig slabo wczoraj gralo, ale przypominam ze wczesniej walczyli 3 mapy, gdzi ena ostatniej byl 3xOT wiec byli #!$%@? jak lysa kobyla... anyway VP powinno dac rade i tez lece grubo po temacie ;)
@soSNax taa, na Digi wczoraj stawiałem właśnie w meczu z fnatic i myślałem że zawału dostane przy tych OT... Szczególnie że tak jak dziś, all in poleciało. Kto nie ryzykuje ten nie ma, zobaczymy czy vp wygra. Ale to dla nich b.ważny mecz bo to mecz o to czy grają w USA czy też nie, a wszyscy wiemy jak VP sie potrafi spiąć na ważne mecze. Takze ez vp