Wpis z mikrobloga

Mirki - #!$%@?ło mnie ... Chciałbym Yarisa Hybrid - tylko i wyłącznie dla tego, że mógłbym operować za darmoszkę w promieniu paru km. Zasięg w trybie EV w moim mieście (Toruń) pozwalałby praktycznie na operowanie w obrębie całego miasta, a jak prąd się kończy to jest paliwo. Czyżby lód mojego moto-konserwatyzmu topniał?

#motoryzacja #samochody #wykopcarsavenue #garazmarzenafrolo #oswiadczenie
a.....8 - Mirki - #!$%@?ło mnie ... Chciałbym Yarisa Hybrid - tylko i wyłącznie dla t...

źródło: comment_znefCN5eoh4cDr4u6JvA4dMaDwPbAjgt.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@robekk1978: No nie do końca darmoszkę ale silnik generuje prund do prądownicy (silnika elektrycznego) i pewnie koszt naładowania aku ze spalinowego byłby mniejszy niż z gniazdka, względnie z gniazdka ale to też taniocha. @rejestrujesie - CT200h jest za duży - to już wielkość Aurisa, a mi chodzi o auto, którym pojadę se do hipermarketu z #rozowypasek na zakupy a do tego luksusowe auto jakim niewątplwie jest Lexus się totalnie nie nadaje...
  • Odpowiedz
@rejestrujesie: No nie ma a z doświadczenia wiem, że jazda ok 5m autem GT na zakupy może być upierdliwa. Ale też dobre auto na pierwszy i jedyny samochód w domu. W końcu nie każdy ma większe potrzeby niż to co oferuje taka Toyota. Dla rodziny - Auris Hybrid - nada się i do miasta i na trasę. Aczkolwiek ja na trasie muszę mieć mocny motor spalinowy, więc Auris odpada. Tak jak
  • Odpowiedz