Wpis z mikrobloga

@Minister_Braku_Kultury nie wiem gdzie nagrywany był ten filmik ale brałem udział w zabawie pt „black ice” kilka razy w USA. Jeśli któryś z was uważa, że dałby radę opanować auto lub zahamować na autostradzie to pozbawiam was złudzeń. Ambulans potrafił przewrócić się na dach jadąc z minimalną prędkością po prostu staczając się bokiem z krawędzi drogi a co dopiero przy prędkości autostradowej.
I możecie pisać, że debile jadą ze zbyt dużą
R2D2zSosnowca - @MinisterBrakuKultury nie wiem gdzie nagrywany był ten filmik ale bra...
  • Odpowiedz
  • 5
@R2D2_z_Sosnowca ja bym miał pełne gacie jakbym widział, że z tyłu jedzie rozpedzony tir i prawdopodobnie zaraz mnie wgniecie w drugiego przedemną, a typ sobie nagrywa na lajcie xD
  • Odpowiedz
@dafto bądźmy szczerzy, niewiele dadzą na autostradzie na lodzie przy prędkości. Choć w tych stanach przy wybrzeżu nie ma ani obowiązku ani nawyku ich używania. Tam gdzie są góry to co innego. Tam pewnie zdecydowana większość je ma ale tam z kolei takie zjawiska nie występują za to jest od pyty śniegu.
  • Odpowiedz