Wpis z mikrobloga

Cześć! :) Za chwilę wychodze na swoją pierwszą rozmowę o prace i troche się stresuje ;) Pomimo tego, że studiuję dziennie chce coś dla siebie znaleźć i odciążyć moich rodziców, którzy i tak zbyt długo wykładają pieniądze na moje utrzymanie ;) Młodszy programista .NET? Czemu nie, chciałbym dostać tę pracę. Miłego dnia :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niczym się nie stresuj. Nie musisz nic wykazać ani udowodnić poza chęciami - a skoro idziesz, to to już zrobione. Jak nie przyjmą, to co? Nic! I tego się trzymaj. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Prosty_login: Przez pół godziny siedziałem w gabinecie i rozwiązywałem zadania z C# oraz sql na kartce papieru, potem wróciła do mnie kobieta z tej firmy rekruterskiej, pogadaliśmy trochę o mnie, potem troche po angielsku, raz zapomniałem języka w gębie, ale mówi się trudno :) Następnym razem będzie na pewno o wiele lepiej ;)

@maciejg: Jest dużo ofert na rynku, więc będę wysyłał CV tylko do naprawde interesujących mnie
  • Odpowiedz
Studia spokojnie dokończ. Rezultatem rozmowy się nie przejmuj. Ofert jest dużo.

Pamiętaj, że kolejne rozmowy to też doświadczenie. Do każdej podchodź na luzie, ale przygotuj się tak, jakby to była właśnie "ta". A na każdej będzie lepiej. Po trzeciej będziesz lepiej wypadać ☺
  • Odpowiedz