Wpis z mikrobloga

kilkulatka? W której klasie miałeś mitologię grecką? To co najmniej 12 latek.


@Fletch: Nie pamiętam, w której, bo podstawówkę skończyłem w 1994 roku.

Natomiast poszperałem w necie i jeśli dobrze rozkminiłem, to mitologia grecka leci w piątej klasie, wiec masz rację.

Co nie zmienia faktu, że moje twierdzenie nadal utrzymuje sens.
  • Odpowiedz
@Eliade: Mówcie co chcecie ale to jest w uj kreatywne + młody wie jak praktycznie wykonywać zadania bez zbędnych ceregieli. Bardzo przydatna umiejętność w tym szybko pędzącym świecie gdzie nikt nie ma zamiaru czytać eseju bo łaskawie Grzmichuj daje Ci zapro na jedzenie.
  • Odpowiedz
Nawet ręcznie nie potrafi napisać "ę". Szkoda mu było czasu na ogonek czy co?

I kropki brakuje.


@kwark64: k---a mac jaka analiza pisma kilkuletniego dziecka xd. Ty się pochwal swoim pismem. Może ma dysleksję?
  • Odpowiedz
@hakeryk2: no właśnie to nie jest kreatywne tylko udawanie glupiego zeby iść na skróty.
Później pójdzie taki do pracy będzie miał napisać zaproszenie albo coś podobnego i też napisze "zapraszam Krzysiek" bo szef nie powiedział ze to ma wyglądać dobrze? Xd

Albo na budowie wstawi drzwi na ścianę bez tworzenia dziury bo szef nie powiedział ze ma się dać przez nie przejść? Xd
  • Odpowiedz
@fra234

0 punktów będzie, nie ma daty, miejsca, ani adresata.

No na Olimpie, a gdzie?
Kiedy? Wbijaj mordo, impreza już trwa. Jest wino i dziewczynki, bliżej lub dalej spokrewnione.
Dostajesz zapro, to chyba proste, że ciebie zaprasza. A jak dalej się zastanawiasz to może nie przychodź ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Eliade: miał zaprosić na ucztę Zeusa, a nie udawać Zeusa zapraszając na ucztę. Pała za samo pomyślenie, że Zeus sam n------a zaproszenia zamiast zlecić to swoim pachołkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eliade: Mówcie co chcecie ale to jest w uj kreatywne + młody wie jak praktycznie wykonywać zadania bez zbędnych ceregieli. Bardzo przydatna umiejętność w tym szybko pędzącym świecie gdzie nikt nie ma zamiaru czytać eseju bo łaskawie Grzmichuj daje Ci zapro na jedzenie.


@hakeryk2: nie chcialbym pracowac z toba
  • Odpowiedz
@hakeryk2: Nie zgadnę, jesteś kucem po polibudzie albo jakimś technikum?

k---a mac jaka analiza pisma kilkuletniego dziecka


@mixererek: W jakiej szkole w wieku KILKU LAT uczyłeś się o mitologii greckiej? Gówniak ma przynajmniej 11-12 lat i jest ewidentnym debilem.
  • Odpowiedz