Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w skali od 1 do 10 jak oceniacie starą Julkę w aspekcie seksualnym? Spokojnie Julka się nie obrazi, bo trzeba odpowiadać szczerze i w zgodzie ze sobą :D. Jak Kuby nie lubię to tu dobrze pocisnął. Wyobraźcie sobie ten lament gdyby któryś z chłopaków powiedział, że Julka jest 1/10 XDD Od razu by były ckliwe historyjki ze szkoły
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lesbica997: mi się Julka kompletnie nie podoba, ale raczej jest to spowodowane tym, że jest zwyczajnie złą osobą i przez to brzydkie zachowanie zaczęłam dostrzegać mankamenty też w jej wyglądzie.
Póki myślałam, że jest fajna, to za to widziałam sporo pozytywnych cech wyglądu, które dziś są dla mnie niezauważalne. Niesamowite zjawisko jak zmienia się obraz drugiego człowieka pod wpływem jego zachowania.
  • Odpowiedz
  • 6
@agahej: w skrócie: że Karolina zachowała się nieempatycznie dając andrzejowi najniższą możliwą ocenę, a Julka z boku p--------a, że nie super ze powiedziała co myśli XD
  • Odpowiedz
@lesbica997: A później jeszcze w łazience mówiła Wojtkowi że jej się przykro zrobiło jak nowy powiedział że jest sympatyczna... Czyli jej koleżanki mogą mówić o kimś że jest 1/10 bo o szczerość chodzi i Ążej nie powinien mieć pretensji, ale jak z braku laku i innych komplementów ktoś użył w stosunku do niej to sama żali się że jej przykro.
Gdzie tu empatia?
  • Odpowiedz
@lesbica997 ona jest aseksualna. A głównie przez to jakim jest okropnym człowiekiem.
Chociaz może właśnie dlatego też tak wygląda. Wredota i żmijowatość kipi przez każdy jej skrawek jej ciała. Stąd też 1 jeśli na 1 zaczyn się skala.
  • Odpowiedz
@lesbica997: 1/10, kompletnie brak jej kobiecosci i seksapilu, chodzi taka przygarbiona, bije brak pewności siebie, brak kobiecych kształtów, do tego wredny i podly charakter, no gorzej byc nie moze xD
  • Odpowiedz