Wpis z mikrobloga

Jak wasz syn kopnie kogoś w głowę, z zamiarem zrobienia trwałego uszczerbku na zdrowiu, to też wynajmujecie salę do tańczenia i organizujecie potańcówkę dla najbliższych?
#famemma
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hospes: ja p------ę, jak to nie troll to wy serio tu macie po 13 lat albo 13 iq, inaczej sie tego nie da wyjaśnić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@hospes: aleś ty głupi, salę wzięli bo p------ą te sztuczne celebryckie p---y na afterach fejmu i wolą w swoim gronie odreagować stres po walce a to co napisał na story to zwykła szpilka w natana
  • Odpowiedz
@hospes: Ty sobie teraz żartujesz ? Czy serio jesteś takim dzbanem? Te 50 paro letnie ciotki wystroiły się na imprezę bo Denis skopał jakiegoś pajaca z internetu ? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@alezwasdauny: I takie podejście prawilniacy mi się podoba! Mam jeszcze do was jedno pytanie. Tak hipotetycznie, jakby ktoś wam chciał zrobić trwały uszczerbek na zdrowiu i później by zaczął to świętować, to też byście uważali to samo, co piszecie w waszych komentarzach?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Donlipao: To ja jestem głupi, bo prowadzę konserwację, a ty jesteś mądry po obrażasz kogoś? Ciekawe. Pokarz swoją mądrość i odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie. A storkę z imprezy wrzucił ze względu kopa na łeb, czy z innego powodu?
  • Odpowiedz
  • 1
@hospes od razu widać że to zwykła impreza rodzinna była a story to zwykła szpilka w Natana. Dorabiasz sobie do tego jakaś ideologię, historię, jesteś jednym z tych co chodzą w foliowych czapkach? U takich występują podobne procesy myślowe.
  • Odpowiedz
@hospes: PokaŻ, nie tokarz. Na siłę dorabiasz narrację do postawionej tezy, gdzie wszyscy Ci tłumaczą że to impreza rodzinna, a komentarz Craziego to szpilka wbita w Natana.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaker: To powiedz na ilu rodzinnych imprezach wysyłałeś storkę z "świętowania próby zrobienia trwałego uszczerbku na zdrowiu"? Śmieszne jest to, że jakbyście wy byli na miejscu ofiary, to nigdy nie pisalibyście takich komentarzy. Śmieszne jest też to, że zamiast normalnie rozmawiać, to tylko wyzywacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Donlipao: Dlaczego wszyscy prawilniacy tak się boją odpowiedzieć na te dwa pytania? xD
1. Na ilu rodzinnych imprezach wysyłaliście storkę z "świętowania próby zrobienia trwałego uszczerbku na zdrowiu"?
2. Czy pisalibyście takie komentarze, jakby ktoś świętował próbę zrobienia trwałego uszczerbku na zdrowiu na was?
  • Odpowiedz