Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blaz00
blaz00

blaz00

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1489
  • Znaleziska 74
  • Mikroblog 1415
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

16

UPADEK STELLANTIS: Problemy Giganta i Legendarnych Marek

UPADEK STELLANTIS: Problemy Giganta i Legendarnych Marek

Historia Stellantis

Blackorange
z
youtube.com
dodany: 13.06.2026, 07:01:29
  • 5
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
blaz00
blaz00
blaz00 15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
@bosman1705: ciekawe jak teraz wyglada uklad producent - dealer. bo znam kogos kto pracowal w kielcach w salonie peugeot i opowiadal jak to kilka lat temu tragicznie wygladalo finansowo, dlatego tez dealer zamkanal ten salon, a salonie citroena stoja same chinczyki 😂
Gaki
Gaki
Gaki
wczoraj, 08:35:19
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@Gaki: szon mast gol on
  • Odpowiedz
filixcastellano
filixcastellano
wczoraj, 10:31:36
  • 0
a przewinie mi jakis prawilny tagowicz dlaczego, w sensie pod jakim pozorem, FAME nie wyplacilo kwitu Muranowi?

#primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 16 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@filixcastellano: mnie to tez r---------a, co ma piernik do wiatraka, jest umowa muszą zaplacic, najwyzej sobie pozwik cywilny zrobić bo ktos ich obraża
  • Odpowiedz
HawankenSzenkin
HawankenSzenkin
19 godz. i 14 min temu
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@HawankenSzenkin: i kolejna gala z-----a bo już wiadomo ze bedzie jozwiak Paweł
  • Odpowiedz
tomasz-eloszka
tomasz-eloszka
tomasz-eloszka
17 godz. i 16 min temu
  • 0
#primemma mireczki poratujcie jakas stronka do obejrzenia powtorki gali. Nigdzie nie moge znalezc (╯︵╰,)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 17 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@tomasz-eloszka: filmann.cc
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 przedwczoraj, 11:20:13
  • 20
#primemma
ten widok rekompensuje te ujowa gale
blaz00 - #primemma 
ten widok rekompensuje te ujowa gale

źródło: 76902

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00
Autor
przedwczoraj, 16:36:43 via Wykop
  • 0
@OcholleraP: a dopiero załapałem ze na żywo w sensie ze nie na ppv tylko na miejscu😅 i jak to jest? nie męczy tyle godzin?
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 przedwczoraj, 16:34:23
  • 11
#primemma
smierdzi wódkom i fjutem
blaz00 - #primemma 
smierdzi wódkom i fjutem

źródło: 76899

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 12.06.2026, 20:10:43
  • 2
#primemma
lojezuuu ale bym chciał żeby rzeczywiście jacula wykonal taniec kankana na koziej brodzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
12.06.2026, 19:30:13
  • 7
Nie miałem czasu i dopiero nadrabiam, potwierdzenia pogrzebu Matiego i zalążku na zgodę na linii Jaca-Talerzyk nie było w moim bingo na ten rok.
#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 12.06.2026, 19:31:21 via Wykop
  • 1
@GoodGuyChucky93: ja to zem w szoku był jak talerzyk się prawie popłakał
  • Odpowiedz
panDario
panDario
11.06.2026, 21:35:19
  • 1
#primemma warto nadrabiać? i najważniejsze czy był mój idol paweł józwiak?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 11.06.2026, 23:00:23 via Wykop
  • 1
@panDario: nadrabiaj, było sporo śmiechu, najgorzej mnie wkur lukas co się do robala sprul i się nudnawo zrobiło
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 09.06.2026, 06:45:50
  • 0
#primemma
opłaca się nadrabiać? co tam Bułgar odwalil że taki gold shawer na niego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00
Autor
09.06.2026, 06:50:46 via Wykop
  • 0
@Winter_Scorpion: hehe no z szonami to od dawna zawsze tak wyglądają konfy.. to może zerkne na jakieś skróty, bo widzę ze opinie raczej słabe..
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00
Autor
11.06.2026, 08:41:28 via Wykop
  • 0
@KHRzet: no przyznaje spoko, choc zajrzałem delikatnie na inne i faktycznie stypa, nawet muran słabo dowiózł..
  • Odpowiedz
HamujPiety
HamujPiety
05.06.2026, 14:32:17
  • 8
#primemma Będzie Choroszcz dla jego wszedł do swiata o którym nie ma pojęcia
HamujPiety - #primemma Będzie Choroszcz dla jego wszedł do swiata o którym nie ma poj...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 06.06.2026, 09:35:47 via Wykop
  • 0
@HamujPiety: a co to się działo?
  • Odpowiedz
saviour
saviour
05.06.2026, 16:04:51
  • 4
Dlaczego Muran zaczął tak reagować na zaczepki o Matiego? przecież Natan robił gorsze rzeczy i nie spotkał się z taką reakcją xD
#primemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 06.06.2026, 09:33:47 via Wykop
  • 0
@saviour: jeszcze bym dodal ze na wypoku czesto bylo pisane o matim w tapczanie.. a murano czyta tag
  • Odpowiedz
marcin1983a
marcin1983a
marcin1983a
02.06.2026, 20:39:25
  • 14
#primemma

Po tak wybitnym niedzielnym programie takie go... wypuścić, można się tylko domysleć czyj to bym pomysł.
marcin1983a - #primemma 

Po tak wybitnym niedzielnym programie takie go... wypuścić,...

źródło: 012c7d3b1ed2d

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 03.06.2026, 09:06:03 via Wykop
  • 1
@marcin1983a: mnie to ciekawi, ze oni tam nie sa w stanie poświęcić 2min na sprzątanie, panel po panelu, b----l, smieci, kubki na podlodze, wszystko mokre, brak nowych kubkow i wody, jakby tam nasrane bylo na tym stoliku to tez by tak zostało
blaz00 - @marcin1983a: mnie to ciekawi, ze oni tam nie sa w stanie poświęcić 2min na ...

źródło: 75300

Pobierz
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 02.06.2026, 20:25:09
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
01.06.2026, 04:57:57
  • 20
#primemma tą porzuckową to bym w sumie wyrżnął
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 01.06.2026, 08:13:38 via Wykop
  • 3
@dankazwroclawskiej: ale tom czarnom bo biola ma zakażenie kapusty
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
30.05.2026, 12:43:45
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 30.05.2026, 15:33:08 via Wykop
  • 2
@Pomorski_Wilk: przypomnieć warto też ze na pdfmma nie wolno obrażać najgorszego sedziego ever 😂
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 29.05.2026, 05:11:51
  • 0
#primemma
pany, szukam i nie umim znaleźć.. słynny tekst Marconia, "czuje się jakbym patrzył na ccfela"
clout, jaka to była konferencja?
blaz00 - #primemma 
pany, szukam i nie umim znaleźć.. słynny tekst Marconia, "czuje s...

źródło: 74686

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00
Autor
29.05.2026, 06:19:11 via Wykop
  • 0
@eldo1234: dziekuwa mordo, na wieczor będę oglądał póki takie stypy obecnie;)
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00
Autor
29.05.2026, 06:19:39 via Wykop
  • 1
@edenmar: klasa 😂
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
28.05.2026, 19:54:58
  • 32
OMGG XDD JAKI PLACEK, to lord kruszwil?

#p0lka #przegryw #primemma
okoboji - OMGG XDD JAKI PLACEK, to lord kruszwil?

#p0lka #przegryw #primemma

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 o 21.54.19

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blaz00
blaz00
blaz00 28.05.2026, 20:07:58 via Wykop
  • 1
@okoboji: wszystko dla cureczki
  • Odpowiedz
blaz00
blaz00
blaz00 26.05.2026, 20:23:35
  • 1
pany wlaczam zadymę, niby pokazuje ponad 2h a tu zaczyna sie od klotni sezonów i nic nie ma wiecej same szony, co jest? obcięli?
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking