blaz00 via Wykop
@bosman1705: ciekawe jak teraz wyglada uklad producent - dealer. bo znam kogos kto pracowal w kielcach w salonie peugeot i opowiadal jak to kilka lat temu tragicznie wygladalo finansowo, dlatego tez dealer zamkanal ten salon, a salonie citroena stoja same chinczyki 😂









