Wpis z mikrobloga

Baba zrobiła jagodzianki z kremową chmurką - wykopek chce ją ukamienować xD

Wykopek zwalił se pod pierzyną - PODZIWIAJCIE MNIE!

Ja to już nie wiem, co tym sfrustrowanym chłopakom może pomóc. xD Jednocześnie się nie dziwię, że kobiety są wybredne skoro na rynku knura roi się od studentów redpilaków z jutuba - posucha.

Przecież klasyczny frustrat wykopek nie ma szans z Hiszpanem z akordeonem, nawet jeśliby miał handicap w postaci miliona na koncie i apartamentowca 20m² na Mokotowie. xD

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
PiccoloColo - Baba zrobiła jagodzianki z kremową chmurką - wykopek chce ją ukamienowa...

źródło: temp_file5190581872935226673

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo wiesz co niezbyt przepadam za social mediowymi lolitkami z kolorowymi włosami ale tak się spruć bez żadnego kontekstu to tylko redpillak potrafi xD no łał baba jagodzianki upiekła, straszne.
  • Odpowiedz
  • 2
@dobry-informatyg Raczej pozycjonowanie wykopków w drabinie matrymonialnej, którzy i tak biją kindybała do takich dziewczyn. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdybym znał życie tylko z wykopu, to pomyślałbym, że dla połowy Polek kolor skóry to najwyższa wartość w piramidzie XD
  • Odpowiedz
Gdybym znał życie tylko z wykopu, to pomyślałbym, że dla połowy Polek kolor skóry to najwyższa wartość w piramidzie


@PiccoloColo: może nie dla połowy i też myślałem, że to jakaś ściema z tagu przegryw, dopóki nie poznałem kilku polek z młodszego pokolenia, jeszcze są na studiach i non stop bujają się z przykopconymi książętami, wrzucając storki aby się tym chwalić wszem i wobec xD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Najgorsze jest to, że takie przypierdzielanie się teraz dotyczy dosłownie WSZYSTKIEGO.
Ktoś robi coś czego nie lubi druga osoba i jest od razu atakowany, najczęściej właśnie na jakimś portalu, grupie na fb czy tagu na wykopie pt"Patrzcie co anon odwala... hurr dur nagranie mam zobaczcie!"
Jak można robić w życiu coś innego czy interesować się czymś innym niż JA...
  • Odpowiedz
  • 1
@dobry-informatyg Tzn. nie neguję istnienia takich, jak również nie popieram deprecjonowania innych ze względu na kolor skóry. Dzisiejsze czasy ułatwiają rozwodnienie relacji i kuszą by ulegać płytkim uczuciom, ale co zrobisz. Zamiast zamieniać to w gorycz, po prostu wyłączam takie jednostki z mojego radaru, i niech se żyją jak chcą.
  • Odpowiedz