Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama ważnej osoby we władzach Polskiego Związku Firm Deweloperskich, okazało się, że chłopak popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go na tagu #nieruchomosci. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować i czekać na kredyt 0% tylko musicie szykanować deweloperów? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnego innego pomysłu na biznes jak kurniki inwestycyjne, był uzależniony od dopłat i bał się obniżać marże. Jedyne co miał to betonowe złoto, dojścia do polityków i nadzieję na wieczne wzrosty, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa tygodnie temu również mój znajomy z MRiT popełnił s---------o bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać. #heheszki #pasta
JPRW - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama ważnej osoby we władzach Po...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JPRW: jeszcze niech pozwie wykop.pl na 150 k zł, za szkalowanie i rozpowszechnianie fałszywych informacji jakoby banki i deweloperzy dla utrzymania niemal 50% marż szykowali z przekupionymi politykami zamach na hajs podatników

  • Odpowiedz