Wpis z mikrobloga

Zainspirowany tagiem #codziennydonategoalk4rolinv wrzucam kolejną streamerkę

Jest to kolejna streamerka, która ma średnią około 100 widzów i co transmisje żebra o donejty, najczęściej na jakieś głupoty. Co stream spermiarze wrzucają jej do skarbonki około 1000zł. Facet, który streamuje i ma średnią 100 widzów praktycznie nic nie zarabia ze streama, a te żebraczki są obsypywane złotem. Kolejny przykład piekła kobiet i tego jak bardzo nasze kochane witaminki są dyskryminowane i w jakim okrutnym patriarchacie przyszło im żyć.

Kiedyś stawało się z kubkiem pod centralnym. Teraz odpala się streama z kaleczenia w gry/oglądania youtuba i dostaje tysiące jałmużny od spermiarzy. No chyba że urodziłęś się facetem, wtedy zostaje ci tylko wyniszczająca fizyczna orka za minimalną krajową w fabryce smrodu. Clown world w najczystszej postaci. Ginocentryzm pełną parą. Czy Ministerstwo Równości ma w planach walkę o zaprzestanie dyskryminacji finansowej mężczyzn w branży streamingu?

Zachęcam do podsyłania innych streamerek, u których kręci się ten sam proceder.

22.09 - 623zł
26.09 - 1150zł
28.09 - 1869zł
29.09 - 1123zł
01.10 - 428zł

#zebraczkixxiwieku #twitch #przegryw #pieklokobiet #pracbaza #praca #pieklomezczyzn #stream
PierdekAlonso - Zainspirowany tagiem #codziennydonategoalk4rolinv wrzucam kolejną str...

źródło: zebraczkiXXIwieku

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PierdekAlonso: ale w czym problem - serio pytam. Osobom które odziedziczyły coś też zazdrościsz. Przywyknij - świat jest super niesprawiedliwy. deal with it. Czas poświęcony na ten wpis mogłeś przeznaczyć na coś kreatywnego. Narzekasz w celu ?
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso kiedyś bawiłem się w streamowanie Pubg, zazwyczaj dla 2-3 widzów.. O-------m akcję w grze i wysłałem clip do kompilacji ze śmiesznymi momentami, zauważył to Polak mieszkający całe życie w USA, wbijał przez pół roku i rzucał donejtami, nazbierało się 5k zł. Odprowadziłem podatek i... kupiłem za to cztery rowery dla dzieciaków ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso oj coś ci chyba narracja w komentarzach nie pykla XD miał być hejt i wyzwiska a ludzie ładnie podsumowali twój ból dupska xD typowy mizogin zawsze jest typowy XD
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: ale wysryw płaczka frustrata. kto ci broni zrobić korektę płci i kilka operacji plastycznych, odpalić streama i też zarabiać te grube tysiące? czemu zaglądasz obcym ludziom do portfela? nawet jakby spuszczali tę kasę w kiblu to mają do tego prawo więc w czym masz problem?
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: widzowie Revo nie są mądrzejsi. Typ myśli o domu za pomad milion, a jego biedni widzowie wysyłają mu hajs... Na co? No nie wiadomo. Bo Revo przestał robić reserach, a komentuje na chłopski rozum. Czyli robi mniej, a zarabia tyle samo. Jego widzowie to frajerzy
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso to albo znajomi, albo coś na zasadzie wzajemnego donate'owania- jeśli nie jesteś w topce streamerów to nie ma szans na taki hajs, ewidentnie jest to próba wyatencjonowania się. Czasy takich hajsów tak o na twitchu się skończyły. Trochę w tym siedziałam, także wiem z eutanazji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz