Wpis z mikrobloga

Ukraińscy mężczyźni walczą na wojnie, tymczasem Ukrainki chwalą się w mediach społecznościowych romansami z czarnoskórymi.

W komentarzach inne Ukrainki bronią takich związków, twierdząc, że:
"Negatywne komentarze pisze ten sam Mykola, który zamiast dziewczyny wybiera bukiet dla mamy, a potem dziwi się, dlaczego żadna go nie chce".

Szkoda mi Ukraińców. Siedzą w okopach, możliwe że skończą z PTSD, a Ukrainki zamiast okazać wdzięczność, wspierać i promować zbiórki, wolą lansować się u boku czarnoskórych mężczyzn.
#logikarozowychpaskow #ukrainka #ukrainki #ukrainiec #p0lka #blackpill #przypadkowymurzyn
Koyana - Ukraińscy mężczyźni walczą na wojnie, tymczasem Ukrainki chwalą się w mediac...

źródło: 1000019374

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koyana: hurr durr powinny byc jak Marusia i Lidka z 4 pancernych, z---------c w czolgach i okopach, nosic strawe, pielegnowac i opatrywac rannych i z uwielbieniem w oczach spogladac zalotnie na bohaterow wojennych, a na koniec wziac z nimi slub i splodzic 5 dzieci.
  • Odpowiedz
@Koyana: słowiankom chyba jeszcze został jakiś gen sprzed setek, tysięcy lat, jak handlowali nami murzyni i turcy. Dla słowianki m----n, turek = pan i władca. Nie znam żadnej polki ktorej nie podobaliby sie czarni albo turasy ()
  • Odpowiedz
  • 230
@Koyana Cóż, po krótkotrwałym zachłyśnięciu się Ukrainkami chyba już każdy w Polsce wie (na zachodzie jeszcze nie ogarnęli patrząc na amerycki YT), że Ukrainki to takie p0lki do kwadratu.
  • Odpowiedz
  • 1
@bigos555: Co więcej, przekazywałam nawet rzeczy i pieniądze dla potrzebujących. Polska dużo pomogła i nadal pomaga. Teraz priorytetem powinna być pomoc dla powodzian.
  • Odpowiedz
Cóż, po krótkotrwałym zachłyśnięciu się Ukrainkami chyba już każdy w Polsce wie (na zachodzie jeszcze nie ogarnęli patrząc na amerycki YT), że Ukrainki to takie p0lki do kwadratu.


@Variv: Według mnie dużą zaletą Ukrainek jest fakt że nie ukrywają ze ciagnie ich do kasy.
  • Odpowiedz
@Koyana fizycznie to jedno, ale charaktery to drugie. Co z tego jak ładnie wygląda a charakter zrąbany xd. To już lepiej idź sobie pobzykać za kasę. Wybierasz jak ma wyglądać i ogień.
  • Odpowiedz
  • 0
@MC_Bono:

fizycznie to jedno, ale charaktery to drugie. Co z tego jak ładnie wygląda a charakter zrąbany xd.


W sumie coś w tym jest, bo jak zapytałam męża, dlaczego mnie poślubił, odpowiedział, że nie dość, że jestem bardzo ładna to jeszcze mam dobry charakter, a to się rzadko zdarza.
  • Odpowiedz