Wpis z mikrobloga

@Winogrono_bez_pestki1: wygrałem suszarkę do włosów w loterii biletów na jakimś meczu siatkówki czy w nożną (już nie pamiętam) u mnie w gminnym na hali i musiałem zjarany wyjść na środek boiska ją odebrać

mam tę suszarkę do dziś, czasem suszę nią buty
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: a ja kiedyś czwórkę w minilotku a piąta była o jeden za wysoko o włos a bym piątkę trafił, jeszcze discmana w krzyżówkach w teletygodniu bo sma z hasłem wysłałem , i jeszcze kiedyś tysiąc złoty w loterii plusa
  • Odpowiedz
@Winogrono_bez_pestki1 10 batonów snickers z limitowanej edycji peanut po wysłaniu sms z opakowania, radio przenośne i jakieś książki w konkursie między szkolnym za 2 miejsce jako szkoła, szkoda że nie pierwsze wtedy dawali całą wieże grającą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Winogrono_bez_pestki1: W mojej wiosce był jakiś dzień z Koziołkiem Matołkiem i był konkurs na najładniejszą maskotkę. Mama zabrała mnie tam i siostrę, a że były to lata dziewięćdziesiąte, nie przelewało się i trudno było ogarnąć na szybko maskotkę koziołka to wysłała mnie z jakimś wyliniałym lisem, a siostrę też z jakimś innym misiem. Pierwszej nagrody jak się można domyśleć żadne z nas nie zdobyło, ale organizatorom zrobiło się nas chyba
  • Odpowiedz