Wpis z mikrobloga

Martynka 2 dni po urodzeniu martwego pΕ‚odu:
Chlip, πŸ˜₯ jest mi tak smutno. Nie bΔ™dΔ™ mamΔ… πŸ–€πŸ–€πŸ–€. Stracilismy nasze wspaniaΕ‚e szczΔ™Ε›cie. BΔ™dΔ™ o tobie zawsze pamiΔ™taΕ‚a cudowny synku. Kocham ciΔ™ AnioΕ‚ku w niebie [*] πŸ˜’πŸ˜“

Martynka 2 tygodnie po urodzeniu martwego pΕ‚odu:
DI-DΕ»EEEJ NA---PIER----DAAALAAAAAJ BEEEAAAT!
JAAAZDAAAAAAAAAAAA!!!!

#sebcel #frajerzyzmlm #zwiazki #logikarozowychpaskow #aborcja #martweplody #urodzilammartwegobachora
ziuaxa - Martynka 2 dni po urodzeniu martwego pΕ‚odu:
Chlip, πŸ˜₯ jest mi tak smutno. Ni...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: temp_file896015188353644824

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziuaxa: ludzie mają prawo przeżywać swój smutek jak chcą i nic nam do tego tak serio. Miałem np dalszą znajomą która po śmierci długotrwałego chłopaka załamała się psychicznie i zaczęła łazić po imprezach, nie wiem co się z nią stało. Tak po prostu się zdarza.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: ale simpy sie zjechaly ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°) sam mialem podobna sytuacje z rozowa, zesrala sie o to ze nie chcialem z nia gadac o smierci starego jej przyjaciolki (nie znalem go to raz, dwa ze bylem wtedy k------o zasrany innymi stresujacymi sprawami)... nastepnie nastepnego dnia lub dzien po byla w lunaparku czy gdzies tam ( Ν‘Β°( Ν‘Β° ΝœΚ–( Ν‘
  • Odpowiedz
@ziuaxa: co ty typie masz do tego martwego dziecka sebcela i jego baby? dzieΕ„ w dzieΕ„ jakieΕ› poΕΌal siΔ™ boΕΌe edgy sΕ‚abe ΕΌarty o tym wrzucasz, masz nasrane we Ε‚bie na podobnym poziomie jak nasz tagowy bohater xD
  • Odpowiedz
@ziuaxa żałoba jest takim stanem że ludzie potrafią się zachowywać dziwnie. Nie każdy wpada w alkoholizm czy n-------i przy żałobie. Są osoby co potrafią zacząć się śmiać na pogrzebie zamiast płakać, a zamiast być smutnym to na siłę próbują robić wesołe rzeczy. Są ludzie co w trakcie żałoby potrafią chcieć zmarłego takiego rozkładającego się traktować jak żywą osobę jakby nie zauważyli że nie żyje. Ogólnie to potrafi być stan w którym
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Powiem tak, rozumiem, że matka chce w jakiś sposób uciec od rzeczywistości po śmierci dziecka, ale dla mnie to trochę dziwne, jak ktoś z żałobną ptofilówką wstawia posty o imprezowaniu. Mogłaby chociaż zmienić zdjęcie profilowe, bo to wygląda co najmniej nie na miejscu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Malpigaj co ty typie masz do tego martwego dziecka sebcela i jego baby? dzieΕ„ w dzieΕ„ jakieΕ› poΕΌal siΔ™ boΕΌe edgy sΕ‚abe komentarze o tym wrzucasz, masz nasrane we Ε‚bie na podobnym poziomie jak nasz tagowy bohater xD
  • Odpowiedz