Wpis z mikrobloga

Myślcie co chcecie, ale ja na prawdę wierzę w to, że dzięki #wykop sprawa bk0% i ogólnej #patodeweloperka jest tak obecny w świadomości polityków i "klasy dyskutującej"

Na wykopie ten temat jest grzany od paru miesięcy i #twitter przeważnie powiela wykopkowe nowości, a na Twitterze jest już elyta naszego narodu, politycy, opiniotworcy, felietoniści, dziennikarze i temat jest dmuchany dalej na różne portale, TV, radio itp

#polityka #nieruchomosci
mam_spanko - Myślcie co chcecie, ale ja na prawdę wierzę w to, że dzięki #wykop spraw...

źródło: 1000037985

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mam_spanko: imagine inną linię czasu, gdzie musk wykupuje zadłużoną willę w poznaniu i białkov dorzuca mu za free wykop pl po czym wszyscy najważniejsi politycy i celebryci przenoszą się tutaj. nowych w mirko jest tak dużo, że strona wywala. codziennie przybywa z milion nowych zielonej i botów. na wykopie swoje konta mają kamala harris i andrzej duda. zostaje zniesiony ban na pastę o serwerowni. jest super
  • Odpowiedz
@Tagliacozzo: wtedy PiS mógł robić, co chciał, więc to nic by nie dało, nie dałoby nic. Poza tym na tagu panowała ogólnie beka z micka i "spadkowicze" byli w dużej mniejszości.
  • Odpowiedz