Wpis z mikrobloga

@doomky: A co w tym złego, zawracanie, wysadzanie grupy id. to wjazd na teren, wykupiony albo dzierżawiony przez kogoś, dlaczego miałoby być darmowe?
Nie rozumiem tylko dlaczego 15zł, łatwiej kasować stała stawkę, czy wysadzasz, czy bierzesz parking czy zawracasz, 20ziko i tyle.

Nie ma nakazu brania stawek godzinowych, więc w czym problem?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@voldi Dla ludzkiej życzliwości np.? Czy jednak wszystko trzeba na dudki przeliczyć? Tak jak np. głupie zdjęcie z misiem?
  • Odpowiedz
@doomky górale dając wzór wszystkim ludom żyjącym z turystyki wszystko przeliczają na kasę. I trudno się im dziwić. To jedyna forma zarobku więc próbują wszystko spieniężyć. Dlatego też wiem że z gór to Beskid, Bieszczady, Sowie, stołowe, ale Tatry HA Tfu Na góralski ryj
  • Odpowiedz
Myślę że to jest uzasadnione. Ja ich nie bronię, bo prędzej zdechnę niż tam przyjadę do nich, ale pamiętajmy też że jeżdżą tam Polacy, różni Polacy, z różnymi pomysłami. Widocznie to 15zl to jest takie „zapobieganie” tejże pomysłowości xD… zresztą no sam bym się wkurzył jakby se ktoś przystanek autobusowy zrobił z mojego prywatnego eksluzywnego bo przecież w Zakopanem, niestrzeżonego parkingu xD
  • Odpowiedz
Dla ludzkiej życzliwości np.? Czy jednak wszystko trzeba na dudki przeliczyć? Tak jak np. głupie zdjęcie z misiem?


@doomky:
Porównam to do takiej akcji, bo jak nie prowadził nigdy nikt firmy to ciężko zrozumieć, masz dom, idzie gruzin ulicą i go sraka łapie, pozwolisz mu skorzystać z toalety raczej...chociaż nie wiem, bo może cię zadźgać, no ale powiedzmy ty jesteś dobrym człowiekiem i wpuszczasz i załatwi się, podziękuję super.
Na to na parkingach pozwalali...zanim się nie zaczęło masowo, bo teraz sobie wyobraź, że to nie jeden gruzin dziennie tylko 100 gruzinów dziennie przychodzi do ciebie do domu i chce skorzystać z twojej toalety bo ma
  • Odpowiedz
@doomky: Uwierzysz, albo nie. Gadałem z właścicielką posesji. Ma posesję z 1,5 m ogródka czy tam trawnika. Wiecznie jej tam orali autobusami glebę i nie szło nic z tym zrobić. Ponoć możesz sobie postawić własny zakaz czy info o prywatności, ale w praktyce żadne prawo tego nie chroni, nikt tego nie respektuje, a służby w Zako działają jak działają. I mówi, że ta tabliczka to działa cuda, bo cebula w
  • Odpowiedz
@doomky o jakiej życzliwości ty piszesz? Tam wjeżdżają busiarze, którzy tylko "na chwilkę" wysadzają grupy turystów, albo czekają na odbiór turystów. Albo jak im zwrócisz uwagę, że blokują miejsce parkingowe to mówią, że tylko zawracali bo droga wąska i już ich nie ma, tylko muszą sprawdzić coś w telefonie
  • Odpowiedz