Wpis z mikrobloga

Gdy rośnie na balkonach ilość takich banerów to wiedz, że coś się dzieje XD

Tu mamy 3 różne agencje, więc jakby ktoś chciał w tym budynku to sobie może umówić wszystkich pośredników na jedną godzinę i zrobić casting na sprzedającego.

#nieruchomosci
mickpl - Gdy rośnie na balkonach ilość takich banerów to wiedz, że coś się dzieje XD
...

źródło: GYObZl6XUAAeaKr

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: U mnie na nowych osiedlach to już tyle tych szmat wisi że zara się zrzucą na wielki baner przykrywający całą elewację. I tak tam nikt nie mieszka to nikomu przeszkadzać nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 270
@mickpl: Rozważałem zakup mieszkania w maju w znanym Parku Skandynawia, jednak pojawiły się pewne wątpliwości. Cena 1,1 mln zł za 59 m2 w tej lokalizacji wydaje się być zbyt wysoka. Uważam, że jest to zbyt duży kompromis. Postanowiłem wstrzymać się z decyzją i poczekać na rozwój sytuacji. Mam możliwość skorzystania z kredytu 0%, ale stać mnie na zakup mieszkania bez konieczności korzystania z dopłat.

Jednak trudno mi zaakceptować cenę 1,1
  • Odpowiedz
@repro5: Nie musi badać powiązań deweloperów z politykami, niech zbada ile nieruchów posiadają politycy, i ich koledzy. Mam wrażenie, że niektórym ciężko to zrozumieć ale największym beneficjentem nie są deweloperzy tylko każdy kto posiada więcej nieruchów, niż potrzebuje do życia, czyli de facto dużą część pokolenia 40+, szczególnie Ci którzy mieli dobra pracę jak np, politycy. Ci ludzie po prostu prywatnie mają duże majątki w nieruchomościach i poruszają się w
  • Odpowiedz
@repro5: jakim cudem stać cię na mieszkanie za ponad bańkę i łapiesz się na kryteria zarobkowe do programu?
Chyba, że dzieci naruchales albo na czarno robisz
  • Odpowiedz
@mickpl: vibe jak w Budapeszcie zaraz będzie, albo innym Madrycie, gdzie nawykupywali mieszkań, a później na rynku nic nie było kompletnie. Same pustostany. Ceny spadły poniżej zakupowych i każdy kisił latami by nie stracić
  • Odpowiedz
@mickpl: w moim bloku szmaty wiszą już od marca. Najpierw zrezygnowali z przedłużenia umow wszystkim wynajmującym, następnie wystawili na sprzedaż klitki 40-45m za 1,2mln. Sprzedali 3 z 42 mieszkań, wszystkie pozostałe stoją puste xDDDDD No i zanim mi umowa wygasła okazało się że wcale ta sprzedaż rewelacyjnie nie idzie, przedłużyli umowę najmu z pocałowaniem ręki
  • Odpowiedz
@Shengen: Einstein kiedyś powiedział: "nie wierz we wszystko, co przeczytasz w internecie" xD

@Heady1991: perspektywa się zmienia, gdy masz dziecko i potrzebujesz więcej niż 40m...a nie, doszedłem do podobnego wniosku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale stać mnie na zakup mieszkania bez konieczności korzystania z dopłat. [...] Jednak trudno mi zaakceptować cenę 1,1 mln zł za 59 m2 i wziąć kredyt na 25 lat,


@repro5: To stać cię, czy musisz brać kredyt? Czy już jesteśmy na etapie, że jak ktoś się może na coś zadłużyć to go "stać"?
  • Odpowiedz
Cena 1,1 mln zł za 59 m2 w tej lokalizacji wydaje się być zbyt wysoka.


@repro5: Rozumiem, że w tej cenie to strefa SPA, basen, portier i prywatny zadaszony parking jest oczywistością? Tak pytam bo nie jestem pewien.
  • Odpowiedz