Wpis z mikrobloga

Gdy rośnie na balkonach ilość takich banerów to wiedz, że coś się dzieje XD

Tu mamy 3 różne agencje, więc jakby ktoś chciał w tym budynku to sobie może umówić wszystkich pośredników na jedną godzinę i zrobić casting na sprzedającego.

#nieruchomosci
mickpl - Gdy rośnie na balkonach ilość takich banerów to wiedz, że coś się dzieje XD
...

źródło: GYObZl6XUAAeaKr

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uważam, że jest to zbyt duży kompromis.


@repro5: daj znać jak dojdziesz do kosinusa i w końcu dokonasz transkrypcji zakupu mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jednak trudno mi zaakceptować cenę 1,1 mln


@repro5: muszisz na spokojnie poczekać, zastanowić się i zaakceptować tą cenę 1.2 mln. Ewentualnie przemyśł jeszcze sprawę,rozwaz wszystkie za i przecie wydaniu 1.3 mln na te mieszkanie.
Jak już wszystko dokładnie przeanalizujesz, to myślę, ze te 1.4 mln za mieszkanie nie bedziesz uważał za taki zły pomysł. Kupisz sobie te wymarzone mieszkanie i spokojnie splacisz te 1.5 mln w 30 lat.
Nie przejmoj
  • Odpowiedz
@dan3k: Właśnie w tym miejscu, ale wątpliwości miałem już po prezentacji, a mieszkańcy nie byli zadowoleni ze sposobu, w jaki byli traktowani po zakupie. Przeprowadziłem wywiady z ludźmi przed zakupem.
  • Odpowiedz
@repro5: no to też nieźle napompowali ceny, bo w 2019 rozmawiałem tam o mieszkaniu ok. 80m (te wysoko z 20-kilku metrowym tarasem, to był etap bodajże II) i wychodziło ciut ponad 850k z miejscem garażowym, na szczęście zdecydowałem się na coś innego.
  • Odpowiedz