Wpis z mikrobloga

@GregPelka: Widziałem ostatnio na ITV reportaż o takich grupach w UK. Są dość powszechne i mają wsparcie ze strony lokalnych sponsorów. Tak więc, chłopy, jeżeli chcecie pogadać, albo choćby spotkać się na herbatkę i ciastko, to powinniście poszukać takiej grupy w swojej okolicy.
  • Odpowiedz
@GregPelka:

Ten klub był ostatnio promowany u mnie w robocie i zapisałem się na prezentacje która pokazywała jak wygląda jedna z sesji tej organizacji i właściwie nie byłem zadowolony z przebiegu dlatego, że jak się okazało, kilku już znanych mi mężczyzn jest jej członkami, kilku nawet od dłuższego czasu i grupa nie pomogła żadnemu z nich, w żaden sposób rozwiązać ich problemów bo oni tam właściwie siedzą i w kólko
  • Odpowiedz
@GregPelka: @Vito_Scaletta @Senior_Mordino

Chłop potrzebuje p-----------a potężnego, jakas wyprawa w dżungle Darien Gap,wyprawa bikepackigowa, kajakowa,przetreawersowanie pustyni baja California w Meksyku rowerem w 2 tygodnie,
Uczestnictwo w programie selekcja itd,

Tak żeby się sprawdził i miał jakieś dokonania spektakularne, do tego fajnie żeby było
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Rekordzista którego znam to siedzi już w tej grupie chyba 3 lata, co weekend zastanawiając się czemu kobieta zabrała trójkę dzieci i odeszła do popychacza, podczas gdy on oddaje się libacjom alkoholowym co weekend, a czasem i w tygodniu.

Byłem na jeszcze innych spotkaniach tego typu w pracy bo lubię chodzić na różne wydarzenia i właściwie zawsze mi wygląda na to, że te grupy to mają robić mężczyzn słabszymi niż
  • Odpowiedz
  • 0
@adamsowaanon: @Vito_Scaletta @adamsowaanon
1. wykopki narzekają, że fala magików wśród mężczyzn, że nie mają się do kogo odezwać, smutek, żal i depresja.
2. Znajdujesz im grupę samopomocy, która właśnie ma na tym polegać. Żeby sobie pogadać i poklepać się po plecach.
3. Wykopki się zesrały, że tylko gadają i klepią się po plecach xD

Wykop w pigułce xD
Przypominam, to są oddolne inicjatywy, grupy samo-pomocy. Czy organizowane przez
  • Odpowiedz
że nie mają się do kogo odezwać, smutek, żal i depresja.


@GregPelka: kompletnie przypadkowi ludzie niewiele wniosą do takiej pomocy tylko gadając

Znajdujesz im grupę samopomocy, która właśnie ma na tym polegać. Żeby sobie pogadać i poklepać się po
  • Odpowiedz
@GregPelka

W odpowiedzi na pierwszą kwestię, to osobiście nigdy na to nie narzekałem. Sam przechodziłem trudy życia, samotnie i bez pomocy, w obcym kraju. Znalazłem rozwiązania które pozwoliły mi wyjść z dołka.

Co do drugiego, nie uważam żeby w tamtym czasie klepanie mnie po pleckach miało cokolwiek rozwiązać, to gwóźdź do trumny, kolejna cegielka do problemu.

Trzecie, nikt się nie zesrał tylko zostały wyrażone zdania, a to akurat spoko.
  • Odpowiedz
tam jest bezpieczna przestrzeń, żeby się wygadać. Tylko tyle i aż tyle.


@GregPelka: Nie wiem, moze jacys faceci czegos takiego potrzebuja. Ja jak mam problem to nie gadam o nim tylko dzialam aby go rozwiazac. Gadanie o nim w celu takim zeby mnie ktos poklepal czy powiedzial ze "wie jak sie czuje, to musi byc ciezkie" jest kontrproduktywne. Strata czasu, chyba ze ktos aktywnie chce pomóc problem rozwiazac. Ale tak,
  • Odpowiedz
  • 0
Sam przechodziłem trudy życia, samotnie i bez pomocy, w obcym kraju.


@Vito_Scaletta: Wow! Such masculine! A tak na serio - git dla ciebie. Ale tym facetom, co średnio co 2 godziny popełniają s---------o w Polsce brakuje tej drugiej osoby, choćby do ponarzekania.

Nie wiem, moze jacys faceci czegos takiego potrzebuja. Ja jak mam problem to nie gadam o nim tylko dzialam aby go
  • Odpowiedz
A tu widzę nie istnieje coś takiego jak męska solidarność.


@GregPelka: Szukasz jej na wypoku, gdzie 50% to przegrywy nienawidzacy wszystkiego i winiacy wszystkich za swoja wlasna nieumyta gruba dupe, a drugie 50% to ludzie ktorzy sa tu po to zeby co jakis czas komus d-----c w komentarzach?

I na tym powinna się dyskusja
  • Odpowiedz