Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: mam kilka telewizorów, nie widzę powodu żeby się chwalić ich posiadaniem. Pralką czy odkurzaczem też się chwalisz wśród osób przy których wykonujesz pracę?
  • Odpowiedz
@Zly_On nie wiem jak trzeba być cofniętym żeby lansować się kupnem telewizora. Rozumiem jeszcze 20 lat temu jak ktoś wymieniał kineskopowy na "plazmę" to mogło robić wrażenie. A teraz telewizor 65 cali kosztuje 2500 xd a 85 na dobrym promo 4k
  • Odpowiedz
Nie raz on podkreślał, że pomimo biedy telewizor był zawsze i to nie byle jaki. Dzieci brudne, wody bieżącej nie ma, rachunki nieopłacone ale duża plasma na ścianie wis


@To_ja_moze_pozamiatam: to norma wszędzie. W mojej gminie wybudowano blok z mieszkaniami komunalnymi dla patologi z okolicznych wsi. mimo śmiesznych czynszów większość nie płaci ale talerz cyfrowego polsatu na chyba każdym balkonie xd
  • Odpowiedz
@Zly_On mój stary trochę tak ma, kupił tv 86 cali do wcale nie tak dużego salonu, 65 by spokojnie styknąl. na dodatek z parametrów średniawka, no ale mój ojciec raczej z tych, co łapią się na takie hasła jak “cztery ka”, “dysk tysiąc”. no ale nie wywyższa się przed somsiadami (chyba), ani tym bardziej nie pożyczał. po prostu na emeryturze ciągle kombinuje na co kasę wydać, żeby bylo większe i lepsze
  • Odpowiedz
@Zly_On: takie chamy wiejskie tak maja. A potem hehe browarek i meczyk. hehe, sport lubie bo mozna drzec jape hehe.


@lord_xenu: Przynajmniej się socjalizują, a nie siedzą na wykopie i jęczą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz