Wpis z mikrobloga

Ogółem, czasem na YouTube, z powodów wiadomych tylko algorytmom, pojawiają mi się jakieś bezwartościowe filmiki z konfederatami o bojowo brzmiących tytułach typu: "Bosak/Mentzen/Braun miażdży/rozjeżdża/masakruje". Co ciekawe, te filmiki są publikowane na wielu różnych, dziwnych kanałach YouTube. Zakładam, że ten "content" tworzą trollownie.

Dziś jednak coś mnie zaskoczyło. Pojawił mi się kolejny trollowy filmik, ale o dziwo tym razem z czarnkiem w roli głównej. Od jakiegoś czasu pisowskie trollownie produkują dużo mniej treści na YouTube, więc było to dla mnie nieco zaskakujące.

Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to zobaczyłem, gdy wszedłem na kanał, otoz ten kanał tworzy wspólny "content" pisowsko-konfederacki. Wystarczy spojrzeć na filmiki: raz Bosak, raz Czarnek, raz Zajączkowska, raz Tarczyński i wszystkich łączy masakrowanie Tuska. Wygląda na to, że Konfederacja, znana z hasła "wywracamy stolik", obecnie ma trollownię wspólnie z PiS-em.

#bekazpisu #bekazkonfederacji
#konfederacja
#polityka
Konfederusiusz - Ogółem, czasem na YouTube, z powodów wiadomych tylko algorytmom, poj...

źródło: Screenshot 2024-09-23 at 19.50.59

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciekawe, te filmiki są publikowane na wielu różnych, dziwnych kanałach YouTube. Zakładam, że ten "content" tworzą trollownie.


@Konfederusiusz: Taki kanał wytrzymuje maksymalnie pół roku do roku a potem albo YT banuje za prawa autorskie albo całkowicie zabiera monetyzacje na rzecz telewizji z którego to są wycinki, dlatego jest i tak wiele.

Wystarczy spojrzeć na filmiki: raz Bosak, raz Czarnek, raz Zajączkowska, raz
Latarenko - > Co ciekawe, te filmiki są publikowane na wielu różnych, dziwnych kanała...
  • Odpowiedz
Oranie tego oszusta to nie tylko obowiązek, ale też przyjemność.


@Latarenko: Gdyby to oranie miało jakieś merytoryczne podstawy, to nie byłoby potrzeby wymyślać bajeczek o dziadkach z wermachtu czy niemieckiej agenturze. Nikt nie twierdzi, że Tusk jest idealnym premierem, ale fakt, że prawicowe media, obrzucają go błotem, zamiast skupić się na jego realnych błędach, wiele o nim mówi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz