Wpis z mikrobloga

Historia mojej dawnej bliskiej koleżanki która postanowiła zerwać z chłopakiem i znaleźć lepszy model.

Zainstalowała Tindera. Chłopcy zaczęli się pojawiać. Ile atencji! Komentarze, serduszka, wiadomości. Czuła się adorowana, jakby cała ta uwaga była nagrodą za lata spędzone w monotonii. Ale kiedy nadchodził czas na spotkania, rzeczywistość okazywała się brutalna.

Zamiast romantycznych kolacji i głębokich rozmów, spotykała mężczyzn, którzy w mgnieniu oka przechodzili do rzeczy. „Chcesz się spotkać na kawę?” - pytała z nadzieją, ale odpowiedzi były zawsze te same: propozycje na jedną noc, nieprzyzwoite sugestie, które sprawiały, że jej serce stawało się ciężkie.

Ci, którzy nie szukali tylko przygód, nie spełniali jej oczekiwań. Brakowało im czegoś jak to mi mówiła. Może to były pieniądze, może ambicje – cokolwiek to było, jej standardy były wysokie. Wydawało się, że w mężczyznach nie ma nic, co mogłoby ją zafascynować. Z każdą kolejną rozmową czuła się coraz bardziej rozczarowana.

Dlaczego to jest takie trudne? - pisała mi, przeglądając zdjęcia na ekranie. Każde z nich wydawało się obiecujące, ale w rzeczywistości okazywało się rozczarowaniem.

Historia nie ma happy endu - wpadła z patusem a ja z nią nie utrzymuje kontaktu.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #damskiprzegryw #rozowepaski #zwiazki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: Powiem więcej. Na tinderze chada znajdzie tylko promil. Taki chad może przebierać, a jak kobieta musi zakładać tindera żeby kogoś poznać, to znaczy że nie jest wystarczająco atrakcyjna dla chada.
  • Odpowiedz
Laski mylą powodzenie z wzięciem, prawda stara jak świat.

a jak kobieta musi zakładać tindera żeby kogoś poznać, to znaczy że ma problemy z głową.


Poprawiłem.
  • Odpowiedz
@Bocianek2750: ona nawet przed założeniem tindera być może nawet nie celuje w Chada ale kuriozalne otoczenie w której dostajesz tysiące lajkow sprawia ,ze zaczynasz wierzyć, że Chad jest w twoim zasięgu
  • Odpowiedz
@getin: nie tylko to. Kobiety na zachodzie wiedzą, że ons to ons, a Polki się łudzą na magiczną miłość, bo konserwatywne wychowanie. Kiedyś nas to nie patrzyłem, ale obserwacja że Polki są na granicy pre i post feminizmu to prawda. To dodatkowa warstwa patrzenia na rzeczywistość, która dobrze tłumaczy wady naszych witaminek, które nie są tak powszechne zagranicą. Bo mają inne :).
  • Odpowiedz