Wpis z mikrobloga

  • 16
@StdPtr: nie był, z tego samego powodu co Netfliks czyli zesrania się na książkę, bo pan scenarzysta wiedział lepiej. P---y i sojaki z Netfliksa po prostu były znacznie głupsze.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:

wiecie co było dokładnie 22 lata temu? Premiera serialu o Geralcie co to miecze dwa miał xD


Jeden na potwory, a drugi na k---y, co nie potrafiły docenić tego dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to mi też się nie podobał.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek Fun fact, zarówno serial jak i film są bardzo docenione wśród fanów fantastyki w krajach WNP. Poznałem kiedyś Kirgizkę, która bez ironii uważała pełnometrażówkę za swój best film ever.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: serial był strasznie teatralny i biednie zrobiony, ale przyjemnie mi się to oglądało po latach, jak wiedziałem że nie ma się co napalać. Patrzy się na to jak na charczącego mopsa, nawet słodki ale jednak paskudny. No i na plus muzyka Ciechowskiego.
  • Odpowiedz
by pomyślał że jak zabiorą się za to Amerykańce to zrobią jeszcze dużo gorsze g---o xD


@Hilalum: po obejrzeniu polskiego wersji lata temu stwierdziłem że to straszne gow.no, po obejrzeniu wersji amerykańskiej, stwierdziłem że nasza w sumie nie była taka zła
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ktoś z "Nowej Fantastyki" był na planie i w artykule napisał, że "szykuje się wystawna produkcja fantasy." Pamiętam dokładnie ten zwrot. Wszyscy na świeżo po "Władcy Pierścieni," hajp jak jasna cholera, a potem wjeżdża smok, który byłby na miejscu w jakimś Herkulesie czy innej Xenie. Dziesięć lat wcześniej. Tej żenady do dziś nie rozchodziłem.
  • Odpowiedz