Wpis z mikrobloga

Zaczynam dochodzić do wniosku że im bardziej ktoś "kocha zwierzątka" tym gorszym jest człowiekiem. #psiarze
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: mam dwa psy dbam o nie. Czasami patrze jak sobie spią ale czasami mnie tak wnerwiaja że masakra miedzy innymi że szczekają jak wariaci na sąsiadów. Albo na małe dzieci przechodzące zawsze musze wychodzić ich uciszyć jak jestem w domu ale mają plus że w nocy nie wydadzą z siebie żadnego dźwięku czy to w domu jak juz wszyscy spią i na podwórku jak wyjdą tak samo
  • Odpowiedz
@DrCieplak: to tyczy się dosłownie każdego takiego z---a co życie jakiegoś kundla i innego pchlarza stawia wyżej niż człowieka. To tyczy się kociarzy i psiarzy przede wszystkim.Na przykładzie powodzi, widać z jakimi debilami pracuje właśnie. C--j jacy ludzie tracący majątki życia, zdrowie czy nawet życie, tam trzeba ratować niewinne kotki i pieski. Z moich obserwacji wszyscy ci kociatze i psiarze twierdzach, że zwierzę jest lepsze od człowieka pochodzą z patologicznych
  • Odpowiedz
@DrCieplak: chad mnie wybzykał i zostawił, ludzie to k---y, chlip chlip. Tylko pies może obdarzyć cie prawdziwą miłością.

Pies najlepszym przyjściem człowiek. No k---a a z kim taki pies ma się przyjaźnić jak tylko ciebie ma? Załatw mu drugiego, wywieź na tydzień do rodziców i zobacz do kogo pobiegnie się przywitać pierwszy po 7 dniach. Czy do ciebie czy do drugiego psa?
  • Odpowiedz