Wpis z mikrobloga

Co za p------a akcja. Dziewczyna mnie obudziła, że jakaś kobieta przeraźliwie krzyczy pomocy na ulicy, wybiegłem z domu w samych spodenkach, boso xd i... to j----e pijane karynisko broniło się przed wracaniem do domu tak że obudziło kilka ulic xd
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 114
@kishibashi ja p------e wykop at it's finest xD na szybko dorobiona teoria że siłą zostałeś w------y z wyra i za chęć pomocy/sprawdzenie czy ktoś nie potrzebuje pomocy zostałeś właśnie mianowany cuckoldem, białorycerzykiem, za chwilę będziesz jeszcze pewnie beta bankomatem i spermiarzem który psuje rynek świń xD tymczasem prawdziwy wykopek samiec alfa w takiej sytuacji za pomocą naturalnego mistycznego chłodu powinien w-----ć plaskuna swojej babie i kazać jej w---------ć z chaty r----ć
  • Odpowiedz
Chłopie piszesz do bordo wychodka


@Antlioon: dokładnie to piszesz do rozwodnika który zrobił 2 dzieci, pryzmat dzieci sprawia, że w totalnym zadzie mam obcych mi ludzi ;)
  • Odpowiedz
  • 52
@kishibashi pozytywna reakcja, a w komentarzach k---a zezwierzecenie jak w chlewie obsranym gownem

Jakie tu bydło i niziny siedzą to jest niesamowite xDD
  • Odpowiedz
  • 14
@Pan_Slon

>Chłopie piszesz do bordo wychodka


@Antlioon: dokładnie to piszesz do rozwodnika który zrobił 2 dzieci, pryzmat dzieci sprawia, że w totalnym zadzie mam obcych mi
  • Odpowiedz
  • 19
@Krzysztof53647: fajnie, fajnie, ale jedna rzecz - jak byś zareagował słysząc, że kogoś katują na ulicy np.? Pomijając, że to mogło być cokolwiek innego. Przewróciłbyś się na drugi bok, czy słuchałbyś rozpaczliwego wołania ze strachem skulony w łóżku, nie mogąc nic zrobić?

Nikt nie powiedział, że ja tam miałem zamiar walczyć z nożownikiem czy kilkoma patusami. Jestem dość rozsądny, oczywiście nie byłbym tak bezpieczny jak w łóżeczku, ale można też
  • Odpowiedz
  • 11
@Pan_Slon: dobrze zrobił. Przecież nie leciał na ślepo ratować tylko najpierw zobaczyć co się dzieje. Widzę znieczulica dalej ma się dobrze.
  • Odpowiedz