Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki. W tamtym tygodniu od mojej dziewczyny rodzinne miasto Stronie Śląskie zostały dotknięte powodzią. O ile mieszkanie jej babci się ostało, tak niestety budynek jej mamy jest przeznaczony do rozbiórki i obecnie jej mama straciła samochód i dom nad głową. Bardzo prosiłbym was o jakikolwiek rozgłos zrzutki, udostępnianie i jakąkolwiek wpłatę jeśli możecie. Wiem, że nie jestem sam i jest wiele potrzebujących dlatego jedyne o co proszę to właśnie o udostępnienie i wybicie tego wpisu wyżej waszymi plusami by więcej osób widziało ()

Link do zrzutki: https://pomagam.pl/c7mrrf

#pomoc #powodz #wykoppomaga #fundacje #wykopefekt
knurku - Czołem mireczki. W tamtym tygodniu od mojej dziewczyny rodzinne miasto Stron...

źródło: 77e6bdd4-0f84-4601-b559-eb4f1fb192a9

Pobierz
knurku - Czołem mireczki. W tamtym tygodniu od mojej dziewczyny rodzinne miasto Stron...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@knurku klasycznie, co z ubezpieczeniem domu? Firma odmówiła odszkodowania? Z samego assistance powinno być już załatwione lokum zastępcze.
  • Odpowiedz
@picasssss1: w Stroniu Śląskim to była dość nietypowa sytuacja, bo miasteczko nawet by jakoś przeżyło, gdyby nie rozmyło wału. Tam była krótka piłka, gdy woda zaczęła się wlewać. Wiem, że przezorny zawsze ubezpieczony, ale generalnie nie mieli tam dużo do powiedzenia mieszkańcy w porównaniu np. z Kłodzkiem, gdzie ten poziom wody się choć szybko podnosił, to wszyscy wiedzieli jak się to skończy.
  • Odpowiedz
@knurku: AC działa na powódź, nie miała? Ubezpieczenie domu? Ja wiem, że tragedia, ale kurde to nie było, z godziny na godzinę, że będą możliwe podtopienia i takiego auta tam być nie powinno. Robić zrzutkę, kiedy będą zagwarantowane środki z budżetu państwa, na którego tak czy siak każdy z nas się dokłada?

Tak swoją drogą - dostała te 10 tysięcy, które obiecał premier?
  • Odpowiedz
W tamtym tygodniu od mojej dziewczyny rodzinne miasto


@knurku: to i w ogóle cała składnia tego wpisu wyglądają, jakbyś używał translatora. Nie wzbudza to zaufania
  • Odpowiedz
@knurku: po prostu naucz się pisać po polsku to będzie to lepiej wyglądało. Są już tysiące zrzutek, więc nikt nie będzie wpłacał na coś, co ma jakiś potłuczony opis
  • Odpowiedz